Kasia Moś POLSKO

První zkouška a tisková konference Polska


PolskoElegantní, čisté a andělské. Takové bude vystoupení Polska, které vsází na symboliku míru a svobody. Prezentace našich severních sousedů se výrazně odlišuje od temného představení v národním kole.

Polská reprezentantka Kasia Moś oblékne bílé šaty, ve kterých působí nevinně a podle některých až andělsky. Jednoduché vystoupení bez zbytečné choreografie bude zaměřeno především na hlasový výkon interpretky, kterou na pódiu doplní houslista. Důraz se bude klást na práci se světly. Dark popová skladba „Flashlight“ získala s novou prezentací úplně jiný rozměr.

Grafika na LED obrazovkách znázorňuje noční oblohu, souhvězdí a holubice. Z barev převládá modrá. V závěru vystoupení se na LED stěnách zobrazí slovo ‚Freedom‘ s překladem do několika jazyků. Píseň má být poslem míru a svobody. Novináři celou koncepci chválí a zmiňují, že díky ní Polsko výrazně zvýší své šance na postup do finále.7 komentářů ke článku “První zkouška a tisková konference Polska

  1. Sisska

    Nepáči sa mi tá pesnička ani tá atmosféra, čo z toho ide brr a ešte je to aj nuda

  2. Anonymní

    Toto je slabe ?? …prosim ? vsak spieva najlepšie a wiwiblogs ju miluje :D

  3. Andy

    Sleduju na youtubu živé vysílání ze zkoušek a nějací týpci, nevím přesně, kdo to je, ale jsou v zázemí soutěže, sledují zkoušky a dělají s nimi rozhovory, říkali o Polsku, že má skvělý hlasový projev a celkově se líbila. Hodnotili kladně i její charisma. A já sám mám rád hlasovou kvalitu zpěvačky. Song je trochu slabší, ale myslím, že svým vystoupením by to mohla povýšit a dostat se do finále.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>