Ázerbájdžán

DIHAJ / SKELETONS

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů %

Reprezentant Ázerbájdžánu 2017


Diana HajiyevaÁzerbájdžán bude na Eurovizi v Kyjevě reprezentovat zpěvačka Diana Hajiyeva, která se proslavila díky své kapele DiHaj. Na soutěži zazpívá píseň „Skeletons“.

Biografie

Zpěvačka Diana Hajiyeva se poprvé veřejnosti představila v ázerbájdžánském národním kole 2011, kde bojovala o možnost reprezentace země na Eurovizi v Düsseldorfu. Ve svém kvalifikačním večeru skončila čtvrtá a do semifinále se neprobojovala. V roce 2014 založila skupinu DiHaj, ve které zpočátku účinkovala sama. Později přizvala kolegy Anara (kytara, syntezátor) a Aliho (bicí, FX pedál), kteří přišli každý z odlišného hudebního prostředí. Díky tomu vznikl unikátní projekt temného experimentálního popu, který si své posluchače získal hned prvními singly „I Break Again“ a „Geceler Kechir“. Skupina má za sebou vystupování na festivalech v Nizozemsku, Litvě a Gruzii a v současné době chystá vydání svého debutového alba. Sólovému vystupování se Diana věnuje pouze okrajově. V roce 2016 byla vokalistkou ázerbájdžánské reprezentantky na Eurovision Song Contest ve Stockholmu Samry.

DiHaj / Skeletons (videoklip)

Hodnocení čtenářů


Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB ÁZERBÁJDŽÁNSKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

14 komentářů ke článku “Reprezentant Ázerbájdžánu 2017

 1. Rayxim

  Tohle splňuje úplně Heslo letošní eurovize, je to velmi originální píseň. :)

 2. Standa

  Jistota do finále v tomto případě je, písnička jako taková není špatná, refrén je výrazný, ale pamatuju i doby, kdy Azerbajdžán měl písničky ještě silnější, za mě 7/10.

 3. Libor

  Velmi pěkné. Takhle nějak si představuju song, který je hodný soutěžit v eurovizi. 8/10

 4. Myscho

  Keby takto nejak znela Loreen – Statements o víťazke tohtoročnej ESC by bolo rozhodnuté! Azer 2016? Silno pravdepodobné!

 5. Anonymní

  1 semifinále začína naberať na obrátky, ešte Island a Švédsko nahodou výberu správne a bude krvavý boj o finále :D zajtra má vyjsť pesnička z Albanska tak uvidíme, ako ju zmenili, Azerbajdžan prekvapil o5 ..myslím, že je jasné že i bez Ukrajiny a Ruska, Bieloruska táto krajina postúpi, tento rok bude ťažko strhnúť dole 100% účasť Azerbajdžanu, či Australie :( Česko, bude musieť zabrať !!

 6. Perunka

  Hej, refrén je tuctový, ale skladba je dobre vystavaná. Príjemne sa to počúva, ale opäť jedna nezaraditeľná pieseň, mohla by byť odkiaľkolvek a hlavne za chvíľu by som na ňu zabudla, nenechala stopu. 6/10.

 7. Lucasso

  Čekal jsem víc alternativy a experimentu od týhle skupiny. Co jsem od nich slyšel tak pecka, tohle není úplně jejich styl. Ale i tak je to dobrý, akorát refrén je mainstream jak prase. Ale sloky dobrý. Jako celek beru.

 8. Lord Cervus

  Safra, den ode dne vychází lepší songy, nakonec tento rok nebude snad tak hrozný.. :)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>