Ázerbájdžán

AISEL / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů 0%

Reprezentant Ázerbájdžánu 2018


AiselDalší země se pochlubila svým interně zvoleným reprezentantem a opět je to zpěvačka. Ázerbájdžán bude zastupovat jazzová umělkyně Aisel.

Biografie

Aysel Mammadova, vystupující jako Aisel, se narodila 3. července 1989 v Baku. Oba její rodiče se živí zpěvem, a proto není divu, že si hudbu zamilovala už jako malá. A muzika ji doprovázela i během studií. Je absolventkou střední umělecké školy a Ázerbájdžánské státní konzervatoře. Ve své tvorbě se zaměřuje především na jazz a soul. Za sebou má účast na mnoha hudebních festivalech doma i v zahraničí – jde například o Caspian Jazz & Blues Festival, Baku International Jazz Festival, MuzEnergo Festival of Music Improvisation, Montreux Jazz Festival nebo Caucasus Jazz Festival. Zároveň je členkou Jazzového centra v Baku. Kromě zpěvu se věnuje hře na klavír a skládání vlastních písní. Z dosavadní tvorby zmiňme singly „Naši mysli“, „Others“ nebo „Gravity“.

Další informace

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB ÁZERBÁJDŽÁNSKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

Jeden komentář ke článku “Reprezentant Ázerbájdžánu 2018

  1. Morrighan

    Live skvělý hlas, jestli jí dají nějakou dobrou jazzově orientovanou věc, může to být luxusní! <3

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>