Belgie

LAURA GROESENEKEN / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů 0%

Reprezentant Belgie 2018


Laura GroesenekenBelgie jako první země oficiálně představila svého reprezentanta pro Eurovision Song Contest 2018 v Lisabonu. Stala se jím zpěvačka Laura Groeseneken. Soutěžní píseň bude představena později.

Biografie

Zpěvačka, skladatelka a pianistka Laura Groeseneken se narodila v roce 1990 v Lovani. Na hudební scéně se poprvé objevila v roce 2014, kdy začala spolupracovat s populárním belgickým muzikantem Ozarkem Henrym. S ním pravidelně vystupuje na hudebních akcích, jako je například festival Rock Werchter. K vidění byla také v dubstepovém projektu AKS. Proslavila se i jako skladatelka. Je mimo jiné spoluautorkou mezinárodně úspěšného hitu „Gravity“ od skupiny Hooverphonic, kterou pro svou celosvětovou reklamní kampaň využila společnost Cacharel, a stojí za speciální bondovskou událostí 007 In Concert. V současné době píše písně pro sebe, neboť v nejbližší době plánuje zahájení vlastní sólové kariéry pod pseudonymem Sennek. Kombinovat chce soul, elektroniku a pop a na své debutové desce spolupracuje s anglickými producenty. Aktuálně pracuje také jako učitelka zpěvu v hudebním centru Het Depot a dekoratérka ve společnosti IKEA. Miluje totiž hudbu a design a oběma zálibám se chce ve svém životě věnovat společně.

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB BELGICKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

4 komentářů ke článku “Reprezentant Belgie 2018

  1. Morrighan

    Je skvělá! Úžasný hlas, nemůžu se dočkat její písně. Snad poprvé, co to vypadá, že budu fandit Belgii. :O

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>