Česká republika

MARTINA BÁRTA / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů %

Reprezentant České republiky 2017


Česká televize se v letošním roce opět rozhodla pro interní volbu reprezentanta. Zastupovat nás bude Martina Bárta, která je oficiálně potvrzena samotným vysílatelem. Soutěžní píseň bude představena později.

Biografie

Zpěvačka Martina Bárta pochází z Prahy. Na hudební konzervatoři vystudovala zpěv a hru na lesní roh. V roce 2010 se zúčastnila talentové soutěže TV Prima Robin Hood – Cesta ke slávě, ve které autoři nového muzikálu hledali vhodné interprety pro ztvárnění hlavních rolí. Martina zvítězila v klání mezi zpěvačkami a obdržela roli Lady Marianne ve stejnojmenném muzikálu Robin Hood. V roce 2011 se přestěhovala do německého Berlína, kde začala studovat na Univerzitě umění jazz. Jejími profesory byli věhlasní umělci Judy Niemack-Prins, Greg Cohen a David Friedman. Martina byla vždy věrná svému milovanému žánru. V Česku spolupracovala s Big Bandem Felixe Slováčka a projektem J.J.Jazzmen. V Německu je od roku 2014 členkou souboru 4 to the Bar, ve kterém zpívá a hraje na lesní roh. Účinkuje také ve vlastních projektech Scotch and Soda a Swinging Quartet. Za sebou má spolupráci s mnohými populárními umělci v Česku, vystupovala například s Karlem Gottem.

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

34 komentářů ke článku “Reprezentant České republiky 2017

 1. Cipela

  Podle ukázky se nejedná o klasickou eurovizní baladu. Tohle je na tom určitě velice pozitivní znamení. Docela se i těším :-) Klip dle fotek vypadá luxusně.

 2. Pedris

  Právě v Událostech ukazovali reportáž z natáčení videoklipu, opět je to balada.

 3. Vašek

  No hrůza – teďka jsem si pouštěl zprávy na ČT art kde MB říká, že nejede vyhrát Eerovizi, ale jede to co nejlépe zazpívat. Ta holka snad ani nemá v sobě trochu nadšení a bojovnosti, když říká, že to nebere jako soutěž.

  ČT měla radši vybrat ten pop song co to vyhrál a vybrat jiného interpreta a né někoho kdo řekne, že nebude zpívat píseň co vyhrála jen protože to je pop. Tak proto vyberou píseň, která se jí hodí a myslím si, že ČT asi ani tolik nešlo aby na Eurovizi byl ten pop song co vyhrál, tak jako, aby tam byla Martina Bárta.
  Velké zklamání.!!

 4. Anonym

  Já jsem náhodou happy, že vybrali ji, i přesto, že ji neznám. Vypadá fajn a mohla by překvapit. :)

 5. Rayxim

  Ještě mě napadá že by mohla spívat Epickou píseň. Ale myslím si že je to blbost ^^;

 6. Čenda

  Neházejme flintu do žita,…kdoví, co rozhodne o postupujícím letos. V budoucnu by prospělo více soutěživosti a přehledu o výběru. Př. výběrový koncert(třeba deseti interpretů).

 7. George

  Lidi klid už :D Jste jak děti, co jim berou hračky.. Ano je neznámá a ano je to průměrná zpěvačka, ale tuhle přehnanou kritiku bych začal vytahovat až po vydání songu, pokud bude tak špatný, jak očekáváte. Upřímně doufám, že se jim to povede a zavře vám ústa, slušně řečeno.
  Já z ní osobně v rauši rozhodně nejsem, ale píseň se tvořila opět v zahraničí, což se v minulém roce osvědčilo, takže bych počkal na samotný počin.

 8. David

  I když si myslím, že to je „tlačenka“, jinak si to nedovedu vysvětlit, tak bych si počkal na tu píseň a třeba nám všem vytře zrak. I když pro mě osobně – nevěřícího Tomáše je pravděpodobnější, že mě zítra zasáhne Halleyova kometa

 9. Mireli

  Nebylo by lepší vybrat toho, koho odhlasovali lidi, než si tam házet někoho, kdo se porotě zrovna zamane a znechutit to předem spoustě divákům???!!!

 10. fan

  Jako promiňtě ČT, ale přijde mi divné, že píseň vybírali pánové, kteří mají průměrný věk 52 let. Přitom Eurovizi sledují především mladí a příjde mi nesmyslné aby píseň vybírali pánové, kteří už mají svá léta hraní dávno za sebou a současné hudbě vůbec nerozumí !

 11. David

  Já si myslím, že nakonec není podstaný pro zahraniční publikum, jestli je známá v ČR nebo ne…ono v zahraničí bude většina českých interpretů neznámých, o tom žádná. Tohle je spíš důležitý pro český fanoušky, ty ztratí zájem. Ona zpívat umí, ale není to nic wau, neurazí, nenadchne. Píseň očekávám pomalou a hlavně průměrnou. I když se furt chlácholím, že třeba překvapí a bude to super. Ale podle toho co si dávám dohromady nevím, nevím. Člověk se těšil půl roku, a teď se nelze divit, že jsou fanoušci skeptičtí a hlavně zklamaní.

 12. Lucasso

  Ať se neznámí proslavujou jinde a ne na Eurovizi. Fakt se těším na zdůvodnění, v čem je v ČR nejlepší, že má možnost zpívat přes 200000000 lidma.

 13. David

  Já si moc nemyslím, že půjde o jazz. Pochybuji, že by byla vybrána čistě jazzová písnička a podle toho se pak vybíral zpěvák. Údajně byla oslovena i Nývltová, takže myslím, že to fakt jazz nebude.

 14. Lucasso

  Na songu nezáleží. Pokud nebude přímo pro ní, takže jazzovej, tak není jedinej důvod aby ho zpívala ona a ne někdo slavnější. Na takovou megashow máme posílat jen top toho co máme.

 15. Peter

  Tady už existuje jen jedna možnost. Reprezentace: Martina Bárta feat. 4 to the band. Jazzový song v moderní podobě. Tím bude odůvodněna její volba. Přidání celého bandu do reprezentační složky pak udělá českou reprezentaci jedinečnou. Pokud pojede sólo, tak nejen že bude o ní zájem minimální v ČR, Německu i zahraničí, ale bez jazzové písničky bude jasně v nepřízni jako protlačený člověk přes známosti. Ostatní čeští interpreti pak nějaký zájem v budoucnu rovnou vzdají.

 16. jan

  Ja mysim ze Martina muze docela prekvapit! Zalezi samozrejme na songu, ale kdyz byla vybrana jako nejlepsi, tak to nemuze byt spatny. Prijde mi, ze Bors a spol. se dost snazi, nevybrali by nekoho sparnyho. Tak hlavu vzhuru !

 17. vxek

  Slečnu neznám. Zpívá hezky to ano, ale nepřijde mi zajímavá tolik jako Mikolas, ten je podle mě opravdu jiný od ostatních a měl by podle mě jet, no co, třeba za rok:)

 18. Lucasso

  Ať přemluví GG s těma co složili I Stand a zachrání tu frašku. Mikolas na jaře představí svůj song pro CT. GG představí co složili ti Švédi. A pokud jejich song nebude lepší tak null support od fans.

 19. Lucasso

  Když nebude mít ani song co vyhrál hlasování poroty? Lepí se tady znouzectnost. Zpěvačka? Nejhorší možnost, největší konkurence. Neznámá? Skvělý jak získat český diváky. Bors ven…

 20. Jirka

  Jak může ČR reprezentovat někdo, koho v domácím prostředí téměř nikdo nezná? Nemluvím o jejich kvalitách, to se budu muset nechat překvapit a hodnotit stejně budou jiní, ale myslím si, že je to obrovská tlačenka a podvod na fanoušky Eurovize… Zatím tedy zklamání…

 21. Kubelec

  já si myslím, že to je typicky česká povaha. Něco nové, neznámé, tak je to k ho… :D všechno hned odsoudit, všechno je na nic atd. :D já jsem taky v rozpacích, ale počkám si na písničku a stejně nevěřím tomu, že budu zklamanej, tak jak jsem to měl ve 2016 – jsem v tomhle pozitivní. :)

 22. Standa

  Zatím není co hodnotit, myslím, že ta hysterie kolem je zbytečná a nadáváním akorát děláme všechno pro to, abychom v semifinále skončili poslední, což si jistě nikdo z nás nepřeje. Nechme se překvapit, věřím, že budeme mít silnou písničku. To že je zpěvačka neznámá může být i jistá strategická výhoda.

 23. David

  :) Nejsem ten typ člověka, který by za vším hledal „spiknutí“, ale jiný vysvětlení, než že je to tak trochu tlačenka v tom nedokážu najít

 24. Lucasso

  Ale jde o to, že je neznámá a přitom bez extra hlasu. Čt musí vysvětlit proč zrovna ona. Jinak to vypadá na byznys ze známosti. Protože volit zpěvačku je risk při jejich počtu na Esc. Takže proč?

 25. Patrik

  Nechme se překvapit co bude za píseň ona umí zpívat tak že ostuda za hlas nebude si pusťte Skyfall jak zazpívala za mě zatím 5/10 počkám si na píseň a pak to celkové zhodnotim

 26. David

  Jsem zklamaný, nebudu zatím hodnotit celkově, song neznáme ale pocit z toho mám fakt špatný. A jak jsem psal pod předcházejícím článkem, jestli je pravda že nebyl vybrán vítězný song ale druhý v pořadí jenom kvůli tomu, že se se skladateli neshodli na tom kdo by to mohl zpívat tak to už na mě nedělá dobrý dojem…

 27. Lord Cervus

  Neházejme flintu do žita, třeba je ten song fakt dost dobrý a Martině sedne, jinak nevidím důvod,proč by ČT volila zrovna ji – všem neznámou osobu.

 28. angry fan

  Proč sakra píšou, že se ČT rozhodla pro interní volbu, když k ní ani nepřihlídla a dělá si co chce. Jsem pro ten plán, aby nás reprezentovala GG!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>