Izrael

IMRI ZIV / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů %

Reprezentant Izraele 2017


Imri ZivIzraelským reprezentantem se stal vítěz čtvrté řady talentové show Rising Star Imri Ziv. Jeho soutěžní skladba bude představena na přelomu února a března.

Biografie

Zpěvák Imri Ziv pochází z města Hod ha-Šaron, kde se 12. září 1991 narodil. Tento student mediálního oboru zatím příliš štěstí na hudební scéně neměl. V roce 2012 se zúčastnil talentové soutěže Hlas Izraele, ze které byl vyřazen během prvních kol. S přáteli následně založil kapelu Caliente, s níž měl velké plány. Projekt ovšem zatím vystupuje pouze na soukromých oslavách. Štěstí se na něho usmálo až v roce 2015, kdy byl zvolen do role vokalisty izraelského reprezentanta na Eurovizi ve Vídni Nadava Guedje. Jelikož s ním byl tvůrčí tým spokojen, stejnou úlohu zastával i během loňského ročníku soutěže, kde pro změnu doprovázel Hoviho Stara. Imri ale mířil výše a po dohodě s pořádající televizí IBA se rozhodl přihlásit do čtvrté sezóny show Rising Star, která slouží jako izraelské národní kolo. V něm zvítězil, čímž se mu konečně otevírá cesta k velké slávě na poli hudebního šoubyznysu.

Další informace

FACEBOOK
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB IZRAELSKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

8 komentářů ke článku “Reprezentant Izraele 2017

 1. Standa

  Lucasso a Maxxi, to jsou pořád ty vaše srandičky. Je nesmírně obtížné najít celoevropsky vyvážený song napříč různými žánry, různou věkovou kategorií a rozdílnou kulturou, který by Evropu důstojně reprezentoval na mezinárodní úrovni a který by byl pro všechny aspoň trochu přijatelný. Pokud je to pro vás dva hračka, tak byste měli jít do mezinárodní poroty, jestli máte tu odvahu to za ostatní rozhodnout. Pak tady nemusíme být a trávit náš čas vypisováním na tomto fóru. Budeme na vás zvědaví, co vyberete a pak to můžeme ohodnotit.

  Nechte taky ostatní, ať mohou vyjádřit svůj názor, jaké písničky se jim líbí a jaké nelíbí. Nevím, kde berete tu jistotu, že tady na fóru mají všichni stejný hudební vkus jako vy dva, stejně tak, že by se tu masivně podporovali Beatbox Element.

  Naopak z těch cca 50 diskutujících oceňuji pestrost hudebního vkusu, že tu jeden nekopíruje druhého a každému se líbí něco jiného. Už jen kdyby se sestavil žebříček z těchto cca 50 lidí, tak by to mohlo dát docela zajímavý a překvapivý výsledek. Doporučuji sledovat mezinárodní diskuse, ať víte, co se tam děje.

  V Izraeli udělali dobře, že vybrali Imriho Zivu a nešli do nevydařeného experimentu Beatbox Element. Neznám jejich diskografii, co standardně produkují za hudbu, každopádně to co tam včera předvedli, tak to bylo moc špatné, písnička byla jeden chaos, nebyl poznat začátek a ani konec, docela mě zaráží, že se to vůbec dostalo do finále.

  Doufejme, že Imri Ziv bude mít o hodně lepší písničku.

 2. Lucasso

  Já taky netvrdím, že byli lepší, moc jsem toho neviděl, ale určitě nesouhlasím se Standa názorem, že by byli poslední, protože on takový hudbě nerozumí. Belgie měla kdysi Witloof Bay a taky nebyli poslední.

 3. Netvrdím, že Beat Box Element by byli propadák, to za mě určitě ne, ale rozhodně si nemyslím, že by byli lepší jak Imri. Ten navíc v průběhu celé soutěže ukázal obrovskou všestrannost a navíc má s Eurovizí bohaté zkušenosti. Myslím si, že Izrael nemohl letos vybrat lépe. Teď ještě aby se povedlo najít správný song…

 4. Lucasso

  Beatbox Element dokázali divy se svým hlasem bez hudby. Hlavně přinesly originalitu a moderní prvky. Tomu ty ale Stando, co všude i na zahraničních stránkách vyžaduješ po všech maily, nikdy rozumět nebudeš. Jelikož maj z tvýho vkusu tady všichni srandu, tak neurčuj nikde, kdo by kde stoprocentně podle tvých zastaralých kolotočářských názorů skončil poslední. Pak seš akorát k smíchu.

 5. Standa

  Hlasem byl z těch 4 nejpříjemnější, samozřejmě bude otázkou, co bude mít za písničku. Ještě že nevybrali Beatbox Element, to bylo něco otřesného, s tím by stoprocentně skončili na posledním místě.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>