Izrael

NETTA BARZILAI / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů 0%

Reprezentant Izraele 2018


Netta BarzilaiVítězem páté řady talentové show Rising Star a díky tomu reprezentantem Izraele se stala Netta Barzilai. Její soutěžní píseň bude představena později.

Biografie

Zpěvačka Netta Barzilai se narodila 22. ledna 1993 ve městě Hod ha-Šaron. V dětství trpěla komplexem méněcennosti, ačkoliv se snažila být jako její vrstevníci, neustále se ve všem odlišovala a do kolektivu nikdy nezapadala. Ze své výjimečnosti se nakonec rozhodla udělat přednost a má v plánu v tom pokračovat i v rámci své začínající kariéry. Během studia na střední škole snila o práci psycholožky nebo učitelky v mateřské škole, avšak po povinné vojenské službě na univerzitu nenastoupila a přijala pozici servírky. Nejvíce si ovšem přála být zpěvačkou, což se jí částečně plnilo díky amatérskému vystupování po barech a na svatbách v Tel Avivu. Vždy přemýšlela o tom, že se přihlásí do izraelské talentové show Rising Star, nicméně odvahu našla až loni, kdy byl vyhlášen konkurz na pátou řadu. V soutěži zaujala s písněmi od Rihanny, Black Eyed Peas nebo PSY a letos v únoru se stala její vítězkou a díky tomu i reprezentantkou Izraele. Jejím prvním cílem je pochopitelně co nejlepší umístění na Eurovizi v Lisabonu a poté se už hodlá plně věnovat své vlastní tvorbě. Netta často zpívá s vokalizéry a harmonizéry, což je další prvek, kterým se chce odlišit od konkurence.

Další informace

FACEBOOK
OFICIÁLNÍ WEB IZRAELSKÉ EUROVIZE

Článek budě průběžně aktualizován.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>