Kypr

HOVIG / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů %

Reprezentant Kypru 2017


HovigZnáme prvního reprezentanta Eurovision Song Contest 2017. Kypr bude zastupovat zpěvák Hovig s písní od autora „Euphorie“ Thomase G:Sona. Ta bude představena později.

Biografie

Sedmadvacetiletý Hovig Demirjian je kyperský zpěvák arménského původu. Proslavil se v roce 2009 díky účasti ve druhé sezóně řeckého X Factoru, ve které soutěžil v kategorii Chlapci 16-24 let pod vedením kouče Nikose Mouratidise. Jeho konkurentkami byly dvě bývalé účastnice Eurovize a sice Eleftheria Eleftheriou (Řecko 2012) a Ivi Adamou (Kypr 2012). Hovig se v soutěži dostal do finálových přenosů a nakonec zde obsadil sedmé místo. Jeho první tvorba souvisí s účastí v kyperském národním kole pro Eurovision Song Contest. Do výběru se poprvé zapojil v roce 2010 se skladbou „Goodbye“, která skončila třetí. O pět let později bojoval o účast na Eurovizi ve Vídni, jeho píseň „Stone In A River“ byla diváky a porotci ohodnocena čtvrtou pozicí. Mezi jeho další úspěšné singly patří počiny „Den Mou Milas Alithina“ „Ego Gia Ména“.

Další informace

FACEBOOK
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB KYPERSKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>