Polsko

MONIKA KUSZYŃSKA / IN THE NAME OF LOVE

Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: 8. místo | 57 bodů

Finále: 23. místo | 10 bodů

Hodnocení čtenářů 60%

Reprezentant Polska 2015


Monika KuszyńskaMONIKA KUSZYŃSKA
In The Name Of Love

Biografie

Monika Kuszyńska se narodila 14. ledna 1980 v Lodži. Hudbě se profesionálně začala věnovat v devadesátých letech minulého století, kdy se stala členkou skupiny Fahrenheit. S ní stihla natočil singl „Film“, po jehož vydání obdržela nabídku od populární popové kapely Varius Manx na post hlavní zpěvačky. Monika příležitost využila a v projektu nahradila Kasiu Stankiewicz. S Varius Manx nahrála celkem dvě desky umístěné v top dvacítce polského prodeje a vyhrála soutěž interpretů ze zemí Baltského moře. 28. května 2006 v době turné byla společně se svými kolegy účastnicí vážné dopravní nehody u města Milicz, po které je trvale upoutána na invalidní vozík. Událost hluboce zasáhla polský hudební svět a během tehdejšího ročníku festivalu v Sopotech byl pro členy kapely uspořádán speciální charitativní koncert. Ani po tragické události a následné několikaleté rekonvalescenci se ovšem nerozhodla vzdát své záliby ve zpívání. V roce 2010 opustila po dohodě Varius Manx a zaměřila se na sólovou kariéru a autorskou činnost. Napsala píseň Beatě Bednarz a v létě stejného roku poprvé od nehody vystoupila v televizi. Rok 2012 jí přinesl roli koučky v show Bitwa na głosy, debutové sólové album „Ocalona“ s umístěním na čtyřicáté pozici v prodeji a nominaci na cenách Wiktory 2012. Její soutěžní eurosong „In The Name Of Love“ je prvním singlem z chystané druhé autorské desky, která by měla vyjít v letošním roce. Monika je vdaná a pracuje také jako reportérka pro televizi TVN.

Monika Kuszyńska / In The Name Of Love (videoklip)

Monika Kuszyńska / In The Name Of Love (semifinále Eurovize)

Monika Kuszyńska / In The Name Of Love (finále Eurovize)

Text písně

Every time you’re broken hearted, sinking in the sorrow
Feel the emptiness and have no faith, no strength to breathe
I wanna tell you it’s gonna be better
You’ve got a greatness within you

Beyond the fear, let’s build the bridge
From heart to heart, in the name of love

Every time you struggle with a fear about tomorrow
Call the angels for the guidance, find another way
I wanna tell you it’s gonna be better
You’ve got a greatness within you

Beyond the fear, let’s build the bridge
From heart to heart, in the name of love
Beyond the fear, let’s build the bridge
From heart to heart, in the name of love

In the name of love
In the name of love

Beyond the fear, let’s build the bridge
From heart to heart, in the name of love
Beyond the fear, let’s build the bridge
From heart to heart, in the name of love

Hodnocení čtenářů

1. týden: N/A |
2. týden: N/A |
3. týden: N/A |
4. týden: N/A |
5. týden: N/A |
6. týden: 63% |
7. týden: 62% |
8. týden: 60% |
9. týden: 61% |
10. týden: 61% |
11. týden: 61% |
12. týden: 60% |
13. týden: 60% |
14. týden: 60% |
15. týden: 60% |

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
OFICIÁLNÍ WEB POLSKÉ EUROVIZE

19 komentářů ke článku “Reprezentant Polska 2015

 1. Lukáš

  Této baladě bohužel chybí vrchol, nějakej „highlight moment“ ..jinak je to pěkný :-)

 2. Honza

  Zase budu za baladofila, ale tato píseň mi přijde krásná! Rozhodně bude patřit mezi ty, které si budu pouštět často a rád. Trochu styl Estonska 2013.
  Tento ročník není špatný, je jen více monotónní a „nudnější“. To ale ještě neznamená, že je špatný.

 3. Miro

  já osobně myslím, že má nádherný hlas, výslovnost angličtiny má také takovou čistou. A cítím v to i houževnatost v tom, že se ani po nehodě nevzdala své lásky, což je zpěv a o to je to možná procítěnější. A je to krásná ženská a před nehodou také, dlouhé štíhlé nohy… je politováníhodné, že je upoutána na vozíku po nehodě, ale také si myslím, že těch balad je už příliš a nedosahuje to kvalit jako u španělska, že se trochu snaží zapůsobit a také docela chápu, že až na pár vyjímek se snaží pro letošní rok všichni poslat důstojné reprezentanty, když ESC má na krku tu šedesátku… :)

 4. George

  Polsko si asi v loňském roce nastavilo až moc velkou příčku… Co je tato nudná šeď o proti roku 2014? Je to opravdu škoda, čekal jsem nějakou pecku a místo toho dostaneme obyčejný pomalý, sladký song s průměrným hlasem… no opravdu zklamání. Hondotím 4/10

 5. Jirka

  nudaaaaa :) kdyby měla aspoň silnou píseň, tak proti tomu, že je na vozíku, neřeknu ani fň, ale takhle to vyloženě vypadá, že spoléhaj na hlasy ze soucitu… 2/10

 6. Perunka

  Začínam byť zvedavá, aké postihnutie sa tento rok ešte objaví. Ja by som nechcela, aby za Slovensko išiel niekto, kde by to mohlo zaváňať „citovým vydieraním“. Marika od úrazu už nesúťažila, aj keď vydala niekoľko platní a vystupovala.

 7. Lucasso

  Myscho, co se týče pódiového vystoupení, nečekám od ní moc tance.

 8. Myscho

  Poľská Marika Gombitová. Každopádne som rád, že ESC je skutočne Multi-kulti & Tolerantný projekt a dáva šancu napr. aj zdravotne znevýhodneným umelcom. Uvidíme ako to poriešia s pódiovym vystúpením.

 9. Perunka

  S týmto chcú zaujať? Túto pieseň, s väčšími či menšími odchýlkami som počula už 1000x. Navyše, polština je tak krásna reč a oni idú s ušušlanou angličtinou.
  Dúfam, že vaši to rozmyslia a pôjdu aspoň s kombináciou, zdá sa mi, že som čítala,že tiež idú s angličtinou. Toho jazyka je tam už priveľa – brutál nezaujímavé a pri toľkom množstve piesní s anglickým textom to vyhliadky ktovieako nezvyšuje. Radšej odprezentovať svoj jazyk.

 10. davino

  Asi se vsichni shodneme, ze horsi rocnik nezname :D Nudna balada ktera se nikomu nelibi ale pujde do finale protoze pani je postizena. Nechce Azerbajdzan poslat triprsou zenu nebo muze bez oka a ruky?

 11. Lucasso

  Jak po loňskym luxusu můžou poslat KURVA TAKOVOU SRAČKU?????????!!!!!!!!!!!!???????????????

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>