Polsko

KASIA MOŚ / FLASHLIGHT

LEDEN 0%
ÚNOR 60%
BŘEZEN 55%
DUBEN 51%
KVĚTEN 52%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: 9. místo | 119 bodů

Finále: 22. místo | 64 bodů

Hodnocení čtenářů 54%

Reprezentant Polska 2017


Kasia MośKASIA MOŚ
Flashlight

Biografie

Katarzyna Moś, vystupující jako Kasia Moś, se narodila 3. března 1987 ve městě Ruda Śląska. Vystudovala hru na klavír, housle a violoncello, na hudební akademii v Katowicích se poté zaměřila na jazzový zpěv. Na začátku své kariéry vystupovala se skupinami Stetsons and Big Band Lotharsi a The Fire. V roce 2002 vydala první sólovou demo nahrávku, která se dostala do rukou producenta populární polské kapely Varius Manx Roberta Jansona. Ten o Kasie řekl, že je ještě příliš mladá na to, aby vstoupila do světa hudebního šoubyznysu. O pár let později ovšem změnil názor a napsal pro ní singl „I Wanna Know“. S ním se v roce 2006 zúčastnila národního kola Eurovize, kde jí bylo přisouzeno desáté místo. Tím jejich spolupráce skončila a trvalo dlouhé roky, než se Kasia znovu rozhodla dobýt umělecký svět. V roce 2011 odcestovala do Las Vegas, kde se setkala se zakladatelem girl bandu The Pussycat Dolls Robinem Antinem. Představila mu své nahrávky a ihned obdržela roli v představení The Pussycat Dolls Burlesque Revue. Během pobytu v USA spolupracovala s takovými hvězdami jako Kelly Osbourne, Mya, Carmen Electra nebo Eva Longoria. V roce 2012 se vrátila do Polska, kde se zúčastnila talentové soutěže Must Be The Music. V ní skončila třetí a následně zahájila spolupráci se skupinou Tax Free a přijala roli Cordelie v muzikálu Král Lear. Své debutové album „Inspination“ vydala v roce 2015. O rok později se znovu zúčastnila polského kola Eurovize, kde se s písní „Addiction“ umístila na šesté příčce. Štěstí se na ní usmálo až během letošní účasti, kdy se konečně stala reprezentantkou Polska.

Kasia Moś / Flashlight (národní kolo)

Kasia Moś / Flashlight (videoklip)

Kasia Moś / Flashlight (semifinále Eurovize)

Kasia Moś / Flashlight (finále Eurovize)

Text písně

Like a bullet from a smoking gun
They try to tell us that we don’t belong
Creeping round at the depth of night
Just two shadows in love we were ghosts

Two hearts we’re invincible
When we’re together we’re untouchable
Haunted by if it’s wrong or right
Shadows in love we were ghosts

Fire, like a burning desire,
Taking me higher,
walk in a wire,
We will never come down

It’s like s flashlight burning in our eyes
You call the dogs off, I got them hypnotized
You never catch us, take us by suprise
Running faster at the speed of light
Falling deeper got you in the sight
Bringing down your eyes in the sky

Like two animals on the run
Not afraid to fly into the sun
Invisible we don’t leave a trace
We’re shadows in love we were ghosts

Fire, like a burning desire,
Taking me higher,
walk in a wire,
We will never come down

It’s like s flashlight burning in our eyes
You call the dogs off, I got them hypnotized
You never catch us, take us by suprise
Running faster at the speed of light
Falling deeper got you in a sight
Bringing down your eyes in the sky

Hodnocení čtenářů


Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB POLSKÉ EUROVIZE

21 komentářů ke článku “Reprezentant Polska 2017

 1. Perunka

  Balady mi nevadia, ale táto je akási čudná, silená, nepresvedčivá. Ona má silný hlas, ale spev mi znie skôr ako hulákanie. 3/10

 2. Dan

  Silny song, pujde hodne vysoko.
  Libi, az na to zbytecne kvileni na konci 9/10

 3. Markéta

  Kasia Mós není špatná volba, hlas má dobrý, je to velmi ambiciózní žena. Trochu se však obávám atmosféry a nálady, která vychází z písně, ne každému asi sedne.

 4. George

  No nevím, letošní ročník je zatím dost podprůměrný. Nicméně mě tato balada baví o něco víc ne ty předchozí. Myslím si, že na finále to má. 8/10

 5. Morrighan

  Mohlo to být lepší teda. :/ Ale taky to mohlo být (výrazně) horší. Takže jsem si oddychla, překvapení se nekoná a jdem dál.

 6. Asi snaha inspirovat se Jamalou v naléhavosti a emotivnosti vystoupení, což se daří, byť obsah je jiný. Kasia ale byla pěvecky i profesionálně asi to nejlepší, co mohli vybrat. Mojí favoritkou byla Isabell Otrebus, ale třetí místo je taky pěkné. Kasia si myslím, že na to, aby postoupila do finále má, ale uvidíme jak vyberou ostatní státy z prvního semi, pak se tohle bude hodnotit snáz.

 7. Lucasso

  To napodobuje Arménku loni? Taková divná snaha o něco speciálního. Polsko, Polsko, ihned angažovat DonatanCleo příští rok, je to od vás zas takový nijaký.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>