Rakousko

NATHAN TRENT / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů %

Reprezentant Rakouska 2017


Nathan TrentRakousko se pro Kyjev rozhodlo volit interně a vsadilo na mladého zpěváka Nathana Trenta. Jeho skladba bude představena později.

Biografie

Nathan Trent, vlastním jménem Nathanaele Koll, se narodil 4. dubna 1992 v Innsbrucku. Jeho otec je uznávaný rakouský houslista, matka pochází z Itálie. Od tří let se věnuje hře na klavír a housle a později se objevuje na divadelních prknech v muzikálových rolích. Širšímu publiku se poprvé představuje v roce 2003 v dětské televizní show Kiddy Contest, kde obsadil deváté místo. Mnohem větší slávu mu přináší rok 2011 a účast v německém X Factoru v roli poloviny dua Boys II Hot. Se svým kolegou Danielem Leitnerem se dostal až do finálových přenosů a skončil na dvanácté pozici. Vystudoval hudbu a divadelní umění na univerzitách ve Vídni a v roce 2016 se poprvé pokusil prosadit jako sólový zpěvák. Jeho debutový singl nese název „Like It Is“ a jak sám přiznává, nejraději by se věnoval žánru r’n’b. Zajímavostí je, že se Nathan stal finalistou aktuálního národního kola Německa, ve kterém se dostal do užšího výběru 33 interpretů. Jeho automatická nominace v Rakousku jej ze soutěže pochopitelně diskvalifikuje.

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB RAKOUSKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>