Rakousko

CESÁR SAMPSON / TBA

LEDEN 0%
ÚNOR 0%
BŘEZEN 0%
DUBEN 0%
KVĚTEN 0%
Výsledky Eurovision Song Contest

Semifinále: TBA

Finále: TBA

Hodnocení čtenářů 0%

Reprezentant Rakouska 2018


César SampsonRakousko bude na Eurovizi v Lisabonu reprezentovat zpěvák Cesár Sampson. Jeho píseň bude zvolena interně a její premiéry bychom se měli dočkat v únoru.

Biografie

Cesár Sampson se od dětství věnuje zpěvu a tanci. Od sedmnácti let cestoval po světě jako frontman alternativních skupin Kruder & Dorfmeister, Sofa Surfers a Louie Austen, avšak ve dvaceti letech se rozhodl pro životní změnu. Tehdy začal pracovat jako terapeut handicapovaných lidí, neboť v životě chtěl být více než jen zpěvák. Věnoval se také modelingu, a to nejen v rodném Rakousku. Byl například jednou z tváří slovenské agentury M Management. K hudbě se ale přeci jen po čase vrátil. V posledních letech se živí jako producent a skladatel v rakouské společnosti Symphonix International, která stojí za dvěma nejúspěšnějšími bulharskými písněmi na Eurovision Song Contest – „If Love Was A Crime“ (2016) a „Beautiful Mess“ (2017). Na soutěži se také objevil jako vokalista, a to v roce 2015 v týmu ruské reprezentantky Poliny Gagariny.

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB RAKOUSKÉ EUROVIZE

Článek bude průběžně aktualizován.

Jeden komentář ke článku “Reprezentant Rakouska 2018

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>