Robbie Williams SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Robbie Williams a James Blunt se znovu nabízejí k reprezentaci


Spojené královstvíBritům se na Eurovizi nedaří a velké hvězdy tamější hudební scény se už na to nemohou dívat. Robbie Williams a James Blunt se opět nabízejí k reprezentaci, nicméně očekávají, že je BBC osloví sama. Zatím se tak nestalo.

Na přelomu dekády Britové vsázeli na velké hvězdy. S Jade Ewen vystoupil na pódiu autor písně Andrew Lloyd Weber, dočkali jsme se návratu slavného boybandu Blue, viděli jsme velkou legendu Engelberta Humperdincka a také zpěvačku celosvětových hitů Bonnie Tyler. Jejich výsledky byly dobré i slabší, nicméně poté BBC změnila strategii a začala hledat nové tváře. A těm se většinou nedařilo.

Od hudební velmoci jako je Spojené království Evropa očekává velká jména a silné písně, kterých se v posledních letech nedočkává. A na to se už nemohou dívat dva celosvětově úspěšní interpreti. Oba se mimochodem k účasti na Eurovizi nabízejí přes média už několik let.

Robbie Williams je velký fanoušek soutěže a rád by na ní Brity zastupoval. A nejen je, před pár lety by se nebránil ani reprezentaci Ruska. Očekává ale, že jej BBC osloví sama. Rozhlasový DJ Scott Mills prozradil, že byl Robbie na letošní přístup britské televize opět naštvaný. Když vidí kvalitu, kterou do soutěže přivážejí například skandinávské země, chce, aby se i jeho vlast dočkala důstojné reprezentace. Připravený je prý každý rok.

James Blunt o Eurovizi hovořil pro estonský deník Publik Delfi. Letošní vítězku Nettu oceňuje za odlišnost, charakter a zábavné vystoupení. Její výhra byla podle něho zasloužená, nicméně vyhrát by si zasloužili i Britové. Také on je připravený svou zemi zastupovat a i on čeká na přímé oslovení BBC. Pokud bude televize přistupovat k soutěži jako nadále, nikdy dle jeho slov neuspěje. Pokud je ale připravena zvítězit, nabízí se ihned k dispozici.

7 komentářů ke článku “Robbie Williams a James Blunt se znovu nabízejí k reprezentaci

  1. Anonymní

    Všetci vieme, že veľké hviezdy sa.do ESC nehrnú ani nikdy hrnut nebudú, načo :D čiže ak tito dvaja páni budu chcieť prísť, tak pochybujem ze to bude s kvalitnou piesňou, ako rád by som ich videl ale nemyslím si že Briti chcú vyhrať, podobný prípad zo Španielskom :D …A nemeckom, ak by.bolo na mne nechal by som veľkú 5 bojovať v semi …

  2. Anonymní

    To je ta jejich trapna big 5. Sledovanost finale zarucena,takze se ani o kvalitu nesnazi. Ten letosni song byl nejvetsi odpad celyho rocniku,diky incidentu s fanouskem skoncil na uzasnem patem miste od konce.

  3. Pegeta

    Surie byla slabou reprezentantkou. Jestli byla podle britů nejlepší v jejich národním kole, tak ta kvalita musí být opravdu nízká. A to, že si k národnímu kolu přizvaly Månse Zelmerlöwa, aby jim z výběrem pomohl jim vůbec nepomůže.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>