Kyler Niko ČESKÁ REPUBLIKA

Seznamte se s autorem české reprezentační skladby


Česká republikaLetošní reprezentační skladba České republiky „My Turn“ pochází ze Spojeného království. Jejím autorem je Kyler Niko, což je jméno, které vám toho zatím mnoho neprozradí. Proto nebude na škodu se s tímto mladým Londýňanem blíže seznámit.

Kyler Niko je skladatel, producent, zpěvák a pianista z Londýna. Jeho píseň „My Turn“ zvítězila mezi více než třemi stovkami písní, které dorazily do České televize. Specializuje se především na hip hop a deep house a česká reprezentační balada jakoby skoro ani nebyla z jeho repertoáru.

Nicméně Kyler se nebrání žádnému žánru a jeho dosavadní tvorba je velmi pestrá. V minulosti spolupracoval například s populárními jihokorejskými a japonskými k-popovými projekty EXO, SHinee, TVXQ a Arashi. Skládal také pro britskou hvězdu Fleur East a letošního účastníka britského národního kola Eurovize Nate Simpsona.

Na letošní rok připravuje spuštění nového projektu a vydání desky. Kromě hudby miluje také fitness, jídlo a chytání Pokémonů.

Více z jeho tvorby si můžete poslechnout zde.

4 komentářů ke článku “Seznamte se s autorem české reprezentační skladby

  1. Rick

    Asi sú len dve možnosti ako to skončí….1. nepostup – hladanie vynníka v celej Eurovizií alebo 2. nepostup a hladanie viny vo vlastných radoch delegácie . Osobne mám pocit, že ČT je eurovízií pozitívne naklonená ale takýmto štýlom nejdeme vyhrať len ukázať sa im to dlho nevydrží.

  2. Sisska

    Des..to v Česku nie je dosť dobrých skladateľov? načo nasilu tlačiť zahraničnú produkciu keď to nestojí zato?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>