ČT ČESKO

Seznamte se s letošní českou porotou


Česká republikaTaké letos ovlivní výsledky každé země z jedné poloviny hlasy poroty. Ty budou hodnotit soutěžní písně od prvního po poslední místo na základě večerní zkoušky, která se uskuteční den před každým přenosem. Toto je pět českých členů jury!

Ota Balage (56 let)

Ota Balage je hudebník, dirigent a skladatel. Je jedním ze tří zakládajících členů legendární české skupiny BSP, účinkoval také v kapelách Zikkurat a Tango. Pravidelně spolupracuje na muzikálových inscenacích.

Jan P. Muchow (46 let)

Jan P. Muchow je producent a skladatel. Proslavil se především filmovou hudbou, za kterou obdržel už čtyři České lvy. Vystupuje také s kapelami Ecstasy of Saint Theresa a Umakart. Spolupracuje s Annou K nebo skupinou Tata Bojs.

Hana Biriczová (34 let)

Hana Biriczová je rozhlasová moderátorka a redaktorka. Slyšet ji můžete na Radiu Wave, které spadá pod Český rozhlas.

Berenika Kohoutová (27 let)

Berenika Kohoutová je herečka, zpěvačka a dabérka. Zahrála si například ve filmech Muži v naději nebo Cesta do Říma, k vidění je také v televizi a divadle. Za účinkování ve skupině DiscoBalls byla nominována na cenu Anděl. Je vítězkou čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

Jiří Vidasov (32 let)

Jiří Vidasov je pianista, producent, skladatel a pedagog. Spolupracoval například s Danem Bártou a účinkoval v kapele účastnice letošního českého kola Evy Burešové.

3 komentářů ke článku “Seznamte se s letošní českou porotou

  1. Pingback: Pro koho hlasovali čeští diváci a porotci? | ESCPORTAL

  2. Pingback: Finále Eurovize 2018 již dnes! | ESCPORTAL

  3. Pingback: První semifinále Eurovize 2018 již dnes! | ESCPORTAL

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>