OGAE Second Chance Contest 2017 OGAE

Seznamte se s účastníky OGAE Second Chance Contest 2017


Eurovision Song ContestOGAE kluby po celé Evropě se každý rok účastní tří online contestů, kterými jsou OGAE Second Chance Contest, OGAE Video Contest a OGAE Song Contest. Každý klub OGAE má právo se do těchto projektů zapojit jako soutěžící nebo jako porotce. OGAE Czech Republic se nyní zúčastní první soutěže OGAE Second Chance Contest, a to v roli porotce.

Česká republika totiž na Eurovizi 2017 nevybírala přes národní kolo, a tudíž nemáme neúspěšné reprezentanty z domácího výběru, které bychom za Českou republiku mohli do soutěže vyslat. Právě ti totiž v rámci OGAE Second Chance Contest proti sobě soupeří. Jak napovídá samotný název soutěže, tito interpreti dostanou druhou šanci a my si tak můžeme užít takovou menší podobu Eurovize ve stylu „co by, kdyby“. Letos se soutěže účastní aktivně 22 OGAE klubů a mnohé další v rolích porotců. Níže přikládáme seznam všech účinkujících, které vždy vybíral konkrétní domácí klub OGAE.

Seznam soutěžících v OGAE Second Chance Contest:

01. Albánie – Dilan Rekka / Mos Harro
02. Bělorusko – Nuteki / Take My Heart
03. Dánsko – Ida Una / One
04. Estonsko – Kerli / Spirit Animal
05. Finsko – Zühlke / Perfect Villain
06. Gruzie (Zbytek světa) – Malibu / We Live Again
07. Německo – Axel Maximilian Feige / Wildfire
08. Řecko – Demy / When The Morning Comes Around
09. Maďarsko – Gabi Tóth & Freddie Shuman feat. Begi Lotfi / Hosszú idők
10. Island – Daði Freyr Pétursson / Is This Love?
11. Itálie – Paola Turci / Fatti Bella Per Te
12. Lotyšsko – My Radiant You / All I Know
13. Litva – Greta Zazza / Like I Love You
14. Malta – Janice Mangion / Kewkba
15. Norsko – Ella / Mama’s Boy
16. Polsko – Carmell / Faces
17. Portugalsko – Pedro Gonçalves / Don’t Walk Away
18. Slovinsko – BQL / Heart Of Gold
19. Španělsko – LeKlein / Ouch!!
20. Švédsko – Mariette / A Million Years
21. Ukrajina – Tayanna / I Love You
22. Spojené království – Holly Brewer / I Wish I Loved You More

Odkaz na seznam všech soutěžních písní je zde.

Členové českého klubu OGAE zasílají své top 10 favoritů, ze kterých bude posléze sestaveno kompletní pořadí za naši zemi. Vy ostatní se můžete se svými oblíbenci pochlubit v diskuzi. Výsledky budou známy na začátku září.

Během léta odstartují další dvě soutěže, a sice OGAE Video Contest a také OGAE Song Contest. Obou se bude OGAE Czech Republic aktivně účastnit a i vás budeme na našem webu o těchto projektech včas informovat.

11 komentářů ke článku “Seznamte se s účastníky OGAE Second Chance Contest 2017

 1. Anonymní

  Nakoniec som si zvykol na všetkých učasníkov čo boli v tohtoročnej ESC aj ked zo začiatku som nechápal ako mohol vyhrat Omar v Slovinsku namiesto BQL a stale to nechápem :D …taktiež vyber Malty som nechápal a myslím si že Ema ci Zuhlke z Finska by dopadli lepšie ako Norma John, v Ukrajine bolo jasne že nechcu vyhrat znovu tam so to videl na Melovina …Svedske narodne finale bolo silne u mna. Zo spomínaneho rebrička by som menil Slovinsko, Litvu, Madarsko, Britaniu či Portugalsko / škoda toho Pedra)

 2. Mou vítězkou je Janice Mangion z Malty a v těsném závěsu jsou pak kluci BQL ze Slovinska. Dvě největší škody, co se letos v národních kolech mohly stát, obě země by měly mnohem větší šance na postup. Tak třeba příště.

 3. Myscho

  Za mňa(TOP 10 abecedne): Island, Lotyšsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Slovínsko, Španielsko, Švédsko, Taliansko, Ukrajina.

 4. Sandra

  1. Estonsko (Kerli)
  2. Maďarsko (Gabi Toth)
  3. Albánie (Dilan Rekka)
  Dobrý je i Axel z Německa, ale od něj se mi více líbila jeho verze Perfect Life.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>