Martina Bárta ČESKÁ REPUBLIKA

Soutěž o vstupenky na koncert Martiny Bárta


Česká republikaJiž za týden nás čeká rozloučení s Martinou Bárta před odletem do Kyjeva v rámci koncertu Eurovision Meets Jazz. A my pro vás máme soutěž o dvě vstupenky!

Ve čtvrtek 20. dubna se v pražském divadle a klubu Jazz Dock uskuteční rozloučení s českou reprezentantkou Martinou Bárta před jejím odletem do Kyjeva. Unikátním hudebním večerem vás kromě Martiny provede i její sestra Kristina se svým Kristina Bárta Trio.

Vstupenky na akci Eurovision Meets Jazz můžete objednávat zde. Lístky na stání stojí 150 Kč, na sezení 200 Kč. Více se o koncertu dozvíte zde.

Pro dnešní odpoledne vyhlašujeme rychlou soutěž o dvě vstupenky pro naše čtenáře. Stačí nejpozději do dnešních 17:00 hodin odpovědět na tuto otázku:

Kolik bodů získala v loňském finále Eurovize Gabriela Gunčíková?

Odpovědi zasílejte na náš facebookový profil do zpráv zde. Ze všech správných odpovědí večer vylosujeme jednoho z vás, který získá dva lístky na koncert. Mnoho štěstí!

UPD (20:00): Vítězem naší soutěže se stal Robert Marczak. Gratulujeme!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>