Česká republika

DANIEL NEKONEČNÝ / HOLIDAY

Výsledky Eurovision Song Contest

Národní kolo: 2. - 10. místo

Hodnocení čtenářů Ø%

Soutěžící Eurosongu 2008


Daniel NekonečnýDANIEL NEKONEČNÝ
Holiday

Biografie

Daniel Nekonečný se narodil 29. června 1956. Tento milovník rozkoše, žluté barvy a cestování je leadrem skupiny Šum svistu, avšak často vystupuje i se známými českými umělci, jako je například Eva Pilarová, nebo sólově, obklopen mnoha exotickými krasavicemi. Jeho vystoupení jsou plná světla, ohně, barev a jiných efektů. Ze svých cest si také přivezl mnoho exotických kostýmů, ve kterých vystupuje na svých koncertech.

Na svém kontě má úspěšná alba jako „Nekonečný šum“ nebo „Magie Anbs“. Vystupoval i v reklamě na džusy Jupí a zahrál si v několika filmech. Tím posledním je komedie Jak se krotí krokodýli. Necháme se překvapit, jak moc oslní diváky Eurosongu s letním hitem „Holiday“.

Rozhovor z oficiálních stránek České televize

Můžete se několika větami představit?
Daniel Nekonečný a jeho vibrační skupina Šum svistu působí blahodárnými léčivými vibracemi na receptory blaha a rozkoše všech obyvatel planety Země a vytváří zvukové, hudební a pohodově nekonečné slasti plné radosti pro všechny bytosti vesmíru. Navozuje svěží pocit veselého míru. Za největší úspěch považuje, že ženy píší, že při koncertu dosahují několikanásobného orgasmu a muži jsou nabiti energií a euforií tak, že pak jejich mužný organismus je spolehlivě schopen dodávat ženám nekonečný orgasmus, takže se cítí jako milovníci všech milovníků, tak jako bůh Zeus. Jako bonus, že zapomenou na jakýkoliv životní vopruz a že zhojíme každý jejich neduh, smutek a virus těla i duše, to vše nám píší ze srdce a z celé duše, toho si vážíme víc než Oscara a jakéhokoliv jiného ocenění.

Sledoval jste minulý přímý přenos z eurovizní soutěže?
Byl jsem zrovna na jednom ostrově v Polynésii u potomků lidožroutů a ti tu soutěž moc nežerou.

Kdo a co vás nejvíc zaujalo?
Takže mě zaujalo to, že jsem se vrátil živ a zdráv.

Myslíte, že u diváků evropské soutěže vyhrává spíš show, rytmus, nebo melodie?
To vše ve vzájemném propojení a hlavně od srdce. Se zlatým srdcem máte dveře dokořán.

Na jeviště si můžete přivést pět partnerů. Už jste si je vybral? A koho?
Původně jsem chtěl, aby se mnou na pódiu byla cela skupina Šum svistu (dechová sekce, rytmická sekce, smyčce, harfy) k tomu naši přátelé z království divočiny ( zvířecí fauna sekce) lva jako náš státní znak, z ptačí říše orla jako symbol Moravy a sokola jako velvyslance boha Slunce Ra, z vodní říše to měli být delfíni, pro něž byla připravená taneční akvária uprostřed pódia, 2 vorvaně ve vaně ( s perličkovou vířivkou) a tučňáci z Argentiny, se kterými měly naše Brazilky nacvičeně perfektní tango. To vše nám pořadatelé zakázali, že to pravidla nedovolují a že mi povolí pouze 5 partnerů na pódiu. Tak si vezmu 5 partnerek, protože jsem na ženský, naše jaguáří samice, naše tanečnice. S klukama ze Šum svistu jsme se domluvili , že jako gentlemani dáme ženám přednost a já jsem navrhoval, že taky na pódiu nebudu, aby to byla přehlídka ženské krásy – velvyslankyně bohyně Afrodity pro potěchu oka mužské populace České republiky a že si sednu mezi diváky a budu se taky dívat, anebo že to vysílačkou zazpívám ze šatny, ale to mi pořadatelé taky nedovolili, takže budu muset aspoň jednou přejít pódium (takže já ho tryskem rychle přeběhnu, jen tak aby se neřeklo a budu se koukat s váma, miláčci).

Co zazpíváte a co předvedete?
Napřed jsme chtěli přečíst návod na sestavení pračky, potom jsme chtěli předvést poetické pásmo z nejtajnějších částí Kámasútry anebo zarepovat dodatky k Euroústavě, které by zvýhodňovaly Českou republiku a zajišťovaly by ji suverenitu.

Budete zpívat česky, anglicky nebo jinak?
Budeme zpívat česky, anglicky, čínsky, kreolsky, japonsky, hebrejsky, sanskrtem, řečí zvířat a prařečí, k písni poběží také titulky, kterým rozumí stromy a rostliny. A na našich stránkách www.sumsvistu.cz poběží simultánní překlad do všech světových jazyků a i do jazyků jiných planet, galaxií a vesmírů.

Hazardujete v životě, nebo jste spíš opatrní?
Ano, celý život tančím piruety na ostří nože mezi životem a těsně u bran smrti, čímž moji strážní andělé a ochranní bohové mají neustále pohotovost, ale jelikož vědí, že to vše je v rámci mé celoživotní dobrodružné show na obveselení obyvatel této planety, tak mě zatím do věčných lovišť bůh Anubis a Hádes velkoryse nepovolávají. Opatrný jsem tehdy, když ochraňuji děti, ženy a přírodu.

Baví vás soutěžit?
Když je to fair a zdravá soutěž, tak ano. A nejvíc mne baví soutěž království rozkoší, kdo udělá nejvíc rozkoší a slastí nejen sobě, ale i ostatním. Kdo učiní co nejvíc lidí šťastnými.

Jak vidíte své šance?
To je přece jasné. To se zeptejte všech diváků. A ti pokud chtějí, aby si cizinci už nepletli, kde leží Česká republika, tak ví, kdo by jim rozsvítil v hlavě. Aby se konečně Česko stalo středem a nezapomenutelným zářícím srdcem Evropy.

Daniel Nekonečný / Holiday (národní kolo)

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>