Česká republika

DOCTOR VICTOR / STANDUP

Výsledky Eurovision Song Contest

Veřejnost: TBA

Porota: TBA

Celkem: TBA

Hodnocení čtenářů 36%

Soutěžící národního kola 2018


Doctor VictorDOCTOR VICTOR
StandUP

Biografie

Rocková kapela Doctor Victor vznikla v roce 2012 v Praze a jejími členy jsou Victor (zpěv, kytara), Muddy (zpěv, kytara) a Karpa (zpěv, bicí). Skupina, která je inspirována blues rockem ze 60. a 70. let, zvítězila v roce 2013 na soutěži Hard Rock Café Rising a rok později v českém kole Global Battle of the Bands, díky kterému se probojovala do mezinárodního finále projektu v Thajsku. Tam Doctor Victor brali stříbro. Jejich píseň „Beautiful Age“ se v roce 2014 dostala do top 70 rockových písní v soutěži Unsigned Only Music Competition a tím úspěchy českých rockerů rozhodně nekončily. Kapela spolupracovala se slavnou Lucií nebo Chinaski a nahrávala dokonce hudbu pro sólové album Dana MacCaffertyho z legendárních Nazareth. Jsou zároveň jedinou českou kapelou, která předskakovala australským AC/DC. Po loňském českém turé Music is my drug tour pánové vyrazili koncertovat i do Spojeného království, čímž svou fanouškovskou základnu rozšířili o nové mezinárodní publikum. Doctor Victor mají na svém kontě zatím jednu desku „1st Prescription“ z roku 2016.

Doctor Victor / StandUP (videoklip)

Text písně

I was just a boy from a city
Living in a funky place
My girl thinks it’s not pretty
All the time I get a dirty face

I had no plans
I’ll find a chance

Stand up
Stand up
Stand up
Then tell me who

Melt down, strapped for cash
All around is full of trash
I’m ready to save my neck
Step side back, they’re high on crack

Earn money, my honey
I wanna get out fast for everlast
I had no plans
I’ll find a chance

Stand up
Stand up
Stand up
Then tell me who

Stand up
Stand up
Stand up

Stand up
Stand up
Stand up
Then tell me who

Hodnocení čtenářů

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉ EUROVIZE

10 komentářů ke článku “Soutěžící národního kola 2018

 1. Sandra

  Píseň v pohodě, ale není nijak chytlavá a moc nezaujme. Možná, kdyby se do toho pánové více opřeli, přitvrdili, ale s takovou to ode mě bude jen 4/10.

 2. Anonymní

  Kabát 2.0 :D a to som mal rád Malú dámu :D a mali 1 bod -_- …fakt toto by bolo posledné miesto asi po gruzínsku :D

 3. Pegeta

  Skalní fandové podobných rockových kapel budou asi plesat, ale široké publikum tohle patrně nezaujme. Kapela je skvělá a jejich úspěchy hovoří za všechno, ale nemyslím, že by mohli uspět. A ani mě bohužel píseň příliš nenadchla 3/10.

 4. Perunka

  Celkom fajn, ale k originalite to má ďaleko. Skôr nostalgická záležitosť, pochybujem, že by takýto rock prerazil u väčšinového eurovízneho diváka.

 5. Morrighan

  2/10. Rock mam rada, puvodne jsem byla nadsena, ze tam bude i neco jineho nez ten radiovy sladky popik… Ale tohle fakt ne. Text stejne debilni jako u tech sladaren, to me mrzi nejvic. :/

 6. Sisska

  Uff….toto fakt nie. Sa divím, že sa to dostalo do užšieho výberu.

 7. HonzaCZE

  Jediný song, který nezvládám poslechnout ani podruhé. Tento styl prostě nemám rád a i tak si myslím, že ani odborník na tento žánr by úplně nejásal. Abych byl spravedlivý vůči písním z jiných národních kol, tohle je maximálně na 3/10.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>