Česká republika

MIKOLAS JOSEF / LIE TO ME

Výsledky Eurovision Song Contest

Veřejnost: TBA

Porota: TBA

Celkem: TBA

Hodnocení čtenářů 0%

Soutěžící národního kola 2018 – Mikolas Josef


Mikolas JosefMIKOLAS JOSEF
Lie To Me

Biografie

Mikolas Josef se narodil 4. října 1995 v Praze. Pochází z hudební rodiny a od pěti let se věnuje hře na kytaru. Během studia na střední škole obdržel nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts za herectví, avšak tomuto odvětví se věnovat nechtěl. Po maturitě se živil jako model a fotil například pro Pradu, Diesel nebo Replay. Poměry v modelingovém byznysu mu ovšem byly proti srsti a proto se rozhodl vsadit na hudbu. Hrál na ulicích evropských metropolí jako Vídeň, Hamburg, Oslo, Curych nebo Praha. Po roce cestování své vydělané finance investoval do vlastní tvorby. V roce 2015 se prosadil hned se svým prvním singlem „Hands Bloody“. Opravdovou slávu mu ale zaručil až druhý počin „Free“, který se stal čtvrtou nejhranější skladbou v žebříčku IFPI. O té doby žije ve Vídni, kde spolupracuje na další tvorbě s producentem Nikodemem Milewskim. Loni vydal píseň „Believe (Hey Hey)“, která se taktéž setkala s velkou odezvou českého publika. Mikolas Josef patří dlouhodobě mezi hlavní favority fanoušků na post reprezentanta Česka na Eurovision Song Contest. Ve velké anketě ESCportalu pro rok 2017 skončil druhý a v hlasování pro aktuální ročník v Lisabonu celé klání vyhrál.

Mikolas Josef / Lie To Me (videoklip)

Hodnocení čtenářůOhodnoťte soutěžní píseň dle bodové škály s tím, že 10 je nejvyšší hodnocení. Hlasovat lze pro každou skladbu národního výběru pouze jednou.

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉ EUROVIZE

13 komentářů ke článku “Soutěžící národního kola 2018 – Mikolas Josef

 1. Brandone

  Mikolas má dle mého největší šanci uspět! Nemusí se každému líbit, můžeme dál polemizovat o moderní tvorbě, ale v Eurovizi jde v první řadě o maximální využití 3 minut na podiu. Tak prosté to je. Nemůžeme donekonečna posílat balady. Vyberme si sami, jestli chceme být viděni ,,jen“ 3 minuty, nebo 6 minut ;) A Mikolas si těch 6 minut zaslouží!

 2. Sandra

  Neuvěřitelně chytlavá píseň – stačí, abych si ji poslechla jednou a už mi po zbytek dne hraje v hlavě a na zbylé písně z výběru zapomínám. 10/10

 3. Anonymní

  Chce to zmenu a nie ženu zasa :D albánsko tiež po mnohých rokoch vybralo muža, preto Mikolas je jasná voľba !! 9/10 :)

 4. Pegeta

  Mikolas Josef má charisma, styl a hlavně chytlavou píseň s netradiční hudbou. Pokud by vyhrál naši českou kvalifikaci a prezentace na pódiu nebude přehnaná, tak by mohl mezi evropskou konkurencí uspět. Můj favorit na vítězství v naší kvalifikaci 9/10.

 5. Anonymní

  HonzaCZE: Líp bych to nenapsal, podle mě si tu reprezentaci zaslouží nejvíc, to zapálení je úžasné, fandím mu :)

 6. Morrighan

  6/10. Rozhodne ne muj styl, tato hudba je mi proti srsti, ale dokazu pochopit, ze je to jedna ze dvou pisni ve vyberu, ktera by na ESC mohla nejak zaujmout. Plus hlas ani anglictina neni na CR nejhorsi.

 7. Sisska

  Chápem, že tento štýl je teraz moderný ale nie je to moja šálka kávy.

 8. HonzaCZE

  Mikolas má všechno. Charisma, super song, taneční nadání, zapálení pro soutěž. Velmi si přeji, aby právě on reprezentoval Česko. A to nejen kvůli tomu, abych znechutil Cipelu, který pak zaspamuje celý svět tím, jak nefandí Česku. Dávám 9/10 na rovinu Evy, ale když pominu svou individuální vášeň pro exoticky znějící balady, chci Mikolase.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>