Česká republika

PAVEL CALLTA / NEVER FORGET

Výsledky Eurovision Song Contest

Veřejnost: TBA

Porota: TBA

Celkem: TBA

Hodnocení čtenářů 0%

Soutěžící národního kola 2018 – Pavel Callta


Pavel CalltaPAVEL CALLTA
Never Forget

Biografie

Zpěvák a kytarista Pavel Callta se narodil 12. února 1989 v České Lípě. Pochází z hudební rodiny a během dětství se pokoušel hrát na klavír, trumpetu a kytaru. Poslední zmíněný nástroj mu nakonec přirostl k srdci nejvíce. V patnácti letech začal vystupovat se swingovým big bandem Low AttenDace a o rok později napsal svou první píseň. Tehdy se rozhodoval mezi hudbou a sportem a nakonec veškerý svůj čas věnoval závodnímu plavání. K muzice se vrátil až v roce 2008 kdy začal účinkovat ve ska-reggae kapele Unity a později v pop-rockové skupině Sweeper. Zahájil také studium na hudební konzervatoři, avšak i tehdy se nakonec od hudebního umění odklonil. Začal pracovat jako delegát a průvodce a později se rozhodl pro studium na školách v New Yorku a Antverpách. Život mu změnila účast ve druhé sezóně talentové show Česko Slovensko má talent, kde se probojoval do semifinále. Jeho následující debutový singl „Ve hvězdách“ nasbíral na YouTube více než milión zhlédnutí a o úspěších jeho dalších písní jako je „Terapeut“ nebo „Tak promiň“ svědčí vysoká umístění v televizních a rádiových hitparádách. V roce 2015 vydal své první album „Momenty“, na které letos naváže druhou deskou.

Pavel Callta / Never Forget (videoklip)

Hodnocení čtenářůOhodnoťte soutěžní píseň dle bodové škály s tím, že 10 je nejvyšší hodnocení. Hlasovat lze pro každou skladbu národního výběru pouze jednou.

Další informace

OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉ EUROVIZE

7 komentářů ke článku “Soutěžící národního kola 2018 – Pavel Callta

 1. Pegeta

  Pavel Callta nazpíval pěknou píseň, ale bojím se, že na Mikolase Josefa, Evu Burešovou a Debbi to stačit nebude 6/10.

 2. Morrighan

  2/10. Podłoga se to da, ovsem clovek ani nezaregistruje, ze to prave doposlouchal, jelikoz to totalne unudi a unavi. Nic originalniho, melodie, rytmus i text stokrat slyseny, nuda.

 3. Lucasso

  Stejnej typ hudby jako Jakub Ondra, kterej má mnohem lepší song. Velký fail. Jinak Callta lepší průměr.

 4. HonzaCZE

  Pavel má svůj styl muziky, tento počin je více evropský. Valčíkový rytmus písničce velmi sluší a lhal bych, kdybych řekl, že se mi píseň nelíbí. Angličtina Callty pokulhává, ale jinak je i tento song konkurenceschopný. Dávám hezkou 7/10.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>