Salvador Sobral PORTUGALSKO

Tajemství Salvadora Sobrala


PortugalskoSalvador Sobral má jako jeden z mála štěstí, že Evropa řeší více jeho hudbu než soukromý život. V zahraničí se toho vesměs o osobnosti a minulosti nového vítěze Eurovize moc neví. Portugalská média ale znají všechny pikantnosti a my jsme je pro vás sesbírali. Budete se divit!

Sexuální orientace interpretů Eurovize se řeší s velkou oblibou. U Salvadora Sobrala se zatím mlčí, nicméně pro bulvární plátky jsou jeho postoje ideálním zdrojem informací.

Salvador se považuje od přírody za mimořádně vášnivého člověka. Do dnešního dne udržoval pouze vztahy s opačným pohlavím. Domácím médiím ale přiznal, že by byl schopný všeho. Naráží tím na skutečnost, že celý život uvažuje nad tím, jestli není bisexuální. A pravděpodobně je. Před veřejností totiž neskrývá svou touhu objevovat projevy lásky s muži.

„Mám zájem o zkoumání svého bisexuálního já. Je to totiž forma lásky, ve které pohlaví nehraje žádnou roli. Je to ten nejvyšší projev lásky. Zatím jsem se ovšem do muže nezamiloval,“ přiznal aktuální vítěz Eurovize v rozhovoru pro magazín Noticias.

Svůj nejvášnivější vztah prožil v devatenácti letech, kdy jej jeho přítelkyně přihlásila do SuperStar. Tím mu zajistila hvězdnou kariéru a sobě přivodila až chorobnou žárlivost. Její emoční výlevy byly natolik silné, že před ní musel z Portugalska do slova a do písmene utéct.

Přes program Erasmus vyrazil studovat do Španělska. A právě tam se doslova utrhl ze řetězu, což působilo vzhledem k jeho aristokratickému původu značně kontroverzně. Z otcovy strany podědil modrou krev a jeho rodokmen je protkán mnoha významnými osobnostmi. Je potomkem hrabat ze Sobralu, politiků a portugalských ministrů financí a zahraničních věcí.

Salvador navštěvoval prestižní katolické školy. Právě tam poprvé vyzkoušel marihuanu. Na vysoké škole ovšem zašel ještě dále a drogy se staly nedílnou součástí jeho života. Lysohlávky a extázi užíval tak často, že byl svým okolím označován za narkomana.

Se svou neřestí přestal až po letech, neboť se obával, že by na řadu přišla ještě tvrdší lákadla, se kterými by se už těžko dokázal vypořádat sám. Aktuálně jsou jeho priority jasné – chce svou hudbou těšit publikum a být zdravý.

2 komentářů ke článku “Tajemství Salvadora Sobrala

  1. Lucasso

    No není to vlastně až tak divný, je zvláštní a docela to k němu sedí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>