Natáčení EUROVIZE

Také letos budou hlavními tvářemi pohlednic samotní interpreti


Eurovision Song ContestVideo pohlednice jsou jedním ze symbolů Eurovize. Jde o krátké spoty před vystoupením dané země, které dávají organizátorům čas připravit pódium pro dalšího interpreta. Zatímco dříve se země v těch blocích snažily propagovat svoji kulturu a přírodu, v posledních letech se vsází spíše na prezentaci samotných účinkujících.

V Malmö soutěžící během spotu představili svůj běžný den, předloni v Kodani sestavovali vlajky států z charakteristických předmětů své země. Vídeňské pohlednice umožnili interpretům prožít jedno rakouské dobrodružství a loni se Švédové rozhodli vrátit ke svému konceptu z Malmö, kdy reprezentanty natáčeli v zemi jejich původu.

Interpreti budou hrát hlavní roli i v letošních pohlednicích. Ty budou tvořit dvě části. Jedna z nich se odehraje ve vlasti daného soutěžícího, na kterou naváže spot natočený v Kyjevě.

O letošní pohlednice se postará ukrajinská společnost GOODMEDIA.

Jeden komentář ke článku “Také letos budou hlavními tvářemi pohlednic samotní interpreti

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>