Israel Calling EUROVIZE

Takto vypadá program letošních promo akcí


Eurovision Song ContestAni letos nebude chybět tradiční setkávání reprezentantů na oblíbených promo akcích. Pro tento rok je naplánováno pět událostí, které odstartují ve druhé polovině března. Na třech z nich už potvrdil účast i český reprezentant Mikolas Josef.

Popáté v historii se uskuteční akce Eurovision PreParty Riga. Ta je sice co do počtu účastníků tradičně nejmenší událostí, nicméně v místních médiích je jí věnována velká pozornost. Do Lotyšska se letošní reprezentanti včetně Mikolase Josefa sjedou 24. března.

V dubnu nebude chybět britské setkání nazvané London Eurovision. Jak se už stalo tradicí, na interprety znovu čeká velký koncert v Café de Paris, který se ani letos neobejde bez zástupce České republiky. Mikolas Josef společně s dalšími soutěžícími zavítá do Spojeného království 5. dubna.

Izraelský Tel Aviv připraví svou promo party teprve potřetí v historii, nicméně se svou velkolepostí a bohatým programem se před staršími kolegy rozhodně nemá za co stydět. Israel Calling se uskuteční od 8. do 11. dubna a svou soupisku jmen zatím pečlivě střeží. Jestli je mezi nimi Mikolas, vám tak zatím prozradit nemůžeme.

Největší událost se tradičně odehraje v Nizozemsku. Akce Eurovision In Concert letos slaví své desáté výročí a stěhuje se do velké amsterdamské haly AFAS LIVE. Právě sem přijíždí tradičně největší počet účastníků, mezi kterými zatím český zástupce chybí. Párty je na programu 14. dubna.

Podruhé v historii se reprezentanti vydají do Španělska. Eurovision Spain Pre-Party proběhne v Madridu od 20. do 21. dubna. Také na tuto událost vyrazí Mikolas Josef.

Informace o Russian Eurovision Pre-Party zatím nejsou žádné. Akce byla v loňském roce kvůli odhlášení Ruska z Eurovize v Kyjevě dodatečně zrušena a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se letos měla po roční přestávce znovu uskutečnit.

Ze všech promo parties vám jako tradičně přineseme reporty s fotografiemi a videi.

3 komentářů ke článku “Takto vypadá program letošních promo akcí

  1. HonzaCZE

    Mikolas v live streamu na instagramu řekl, že se chystají do Izraele i do Amsterodamu, ale že je to ještě tajné. A že do Ruska nejspíš ne kvůli kolizi harmongramu.

  2. Anonymní

    No, Eurovision in Concert je podle mě také důležitá, tak snad se tam Miki ukáže

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>