Tisková konference ČT 2018 ČESKO

Tisková konference k národnímu kolu


Česká republikaV žižkovském baru Rock&Pop se dnes odpoledne uskutečnila tisková konference k letošnímu národnímu výběru Česka pro Eurovizi v Lisabonu. Naši reportéři nechyběli na místě a připravili pro vás přehled všeho podstatného.

Tiskovou konferencí provázel moderátor Libor Bouček, který se potřetí stane komentátorem pro české diváky. Šéf české delegace Jan Bors hovořil o hlasovací aplikaci národního kola a kreativní producent Jan Potměšil prozradil pravidla výběrového klání, ze kterého vzejde náš reprezentant pro Eurovision Song Contest v Lisabonu.

Hlavní pozornost byla pochopitelně věnována Debbi, Evě Burešové, Mikolasi Josefovi, Pavlu Calltovi a skupinám Doctor Victor a Eddie Stoilow, kteří prozradili více o svých soutěžních písních. A nechyběla ani zdravice od Martiny Bárta z Berlína.

Celé dění z tiskové konference jsme pro vás sestříhali do následujícího videa!

Zítra se můžete těšit na video rozhovory se všemi účastníky českého národního výběru.

Pavel Giebel, Jan Sak

Jeden komentář ke článku “Tisková konference k národnímu kolu

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>