Netta IZRAEL

Toy od Netty je nejsledovanějším videem oficiálního kanálu Eurovize


IzraelIzraelská zpěvačka a letošní vítězka Eurovize Netta se může radovat z dalšího úspěchu. Videoklip k její písni „Toy“ se stal tím nejsledovanějším na oficiálním YouTube kanálu soutěže. Překonala tak dva dosavadní rekordmany z Eurovision Song Contest 2010.

O prvenství mezi nejsledovanějšími videi na oficiálním YouTube kanálu Eurovize se dlouhé roky prali dva účastnici soutěže z roku 2010. Šlo o videoklip k německé písni „Satellite“ od Leny a francouzský hit „Allez Ola Olé“ v podání Jessyho Matadora. Oba klipy mají přes 57 miliónů zhlédnutí, nicméně nyní našly svého pokořitele.

Tím není nikdo jiný než letošní vítězka Netta z Izraele. Video k její písni „Toy“ už má přes 60 miliónů zhlédnutí. Úspěch je to o to větší, že jí k závratnému číslu stačily pouhé dva a půl měsíce.

Pokud bychom ovšem brali v potaz všechna videa Eurovize bez ohledu na to, jestli jsou z oficiálního kanálu soutěže, našli bychom ještě úspěšnější interprety. „Euphoria“ od Loreen jich má 63 miliónů, „Fairytale“ Alexandra Rybaka 95 miliónů a video k loňské písni Itálie „Occidentali’s Karma“ v podání Francesca Gabbaniho už dokonce téměř 200 miliónů zhlédnutí.

4 komentářů ke článku “Toy od Netty je nejsledovanějším videem oficiálního kanálu Eurovize

  1. Anonymní

    Mikolas teda není druhý ani náhodou. Kypr má pres 12 milionů na LIVE zaznamu. A i ukrajina má dost

  2. Nik

    Rozvojová krajina tretieho sveta Slovensko vraj oznámila že sa kvôli financiám nebude zúčastňovať v najbližšej dobe

  3. luks

    No a co se týče záznamu že soutěžního večera je Toy samozřejmě taky první, ale na druhém místě je Mikolas :) To je hodně dobré, když vezmete v potaz fakt, že Kypr bojoval o prvenství, Španělsko sledujte samo sebe atd.. :)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>