Sraz OGAE 2017 OGAE

Třetí setkání fanoušků klubu OGAE Czech Republic


Česká republikaOpět po roce se členové našeho fanklubu OGAE Czech Republic sešli v Praze. Jelikož uplynulo dvouleté období, na které bylo zvoleno vedení, bylo třeba uspořádat nové volby. A pochopitelně nechyběla ani zábava.

Poté co všichni ohlášení dorazili, byla zahájena schůze OGAE Czech Republic. Začali jsme zprávou o naší činnosti za uplynulý rok, zprávou o hospodaření spolku a také plány na nadcházející rok. Dále proběhla volba vedení spolku. To bylo zvoleno i na další dvouleté období ve stejném složení – Josef Štaif (prezident), MiIoš Hozda (viceprezident) a Jan Sak (pokladník). Příští rok se budou revidovat stanovy spolku. Chceme vychytat některé drobnosti, na které se přišlo v prvních letech fungování.

Poté následovala zábavná část srazu – vědomostní kvíz. Ten stejně jako minulý rok připravil Honza Sak a letos ho obohatil i o poznávání hudebních ukázek. Přítomní členové se rozlosovali do tří týmů A, B a C. Kvíz se skládal ze čtyř kol. Otázky pro každý tým zvlášť, tipování číselných údajů, poznávání hudebních ukázek a hádání interpretů, ročníků či měst podle indicií.

Boj to byl napínavý, vítězně vzešel tým A ve složení Venda Holcová, Michaela Vavřinová, Lenka Průšová, Josef Štaif, Jiří Michal a Filip Koflák. Stříbrnou příčku obsadil tým C – Petr Čížek, Dominik Tran, Jaroslav Kuba, Daniel Giebel a Jiří Hejduk a bronz bral tým B – Pavel Giebel, Aneta Žitníková, Míra Havlát, Jan Vápeník a Vladimír Vítek. Všichni přítomní si kvíz užili a každý se něčemu novému přiučil.

Po vyhlášení výsledků byly rozebrány ceny – promo materiály z letošní Eurovize v Kyjevě. Následovala volná zábava, po které jsme se všichni rozešli na různé směry. Doufáme, že na další setkání nebudeme muset čekat celý rok a setkáme se na některém zajímavém koncertě či jiné události.

Josef Štaif, prezident OGAE Czech Republic

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>