OGAE OGAE

V srpnu nás čeká český a slovenský sraz OGAE


Česká republikaSrpen je měsíc, kdy dojde k prvním oficiálním setkáním oficiálního fan klubu OGAE Czech Republic. Na začátku měsíce vyrazíme na Slovensko na společný víkend s OGAE Slovakia, o týden později nás v Praze čeká první český konvent.

Srazy jsou určeny především pro členy klubů OGAE, avšak pokud je chcete využít jako seznámení se s ostatními fanoušky, které Vás má ve členství utvrdit, můžete se jich zúčastnit i tak. České setkání proběhne v neděli 16. srpna v Praze, což je datum, které bylo zvoleno v anketě na Facebooku klubu. Ten je zpřístupněn pouze schváleným členům.

Naše první setkání bude více než o zábavě o řešení organizačních záležitostí. Půjde o ustavující schůzi našeho spolku, potřebnou pro správné právní fungování našeho OGAE. Bude se volit vedení, seznámíme Vás s provozními informacemi a společně podiskutujeme o naší budoucnosti. Sdělíme také podrobnosti ohledně výhod členství, jako je například přístup k levnějším vstupenkám na Eurovision Song Contest či udělování fan akreditací v místě konání soutěže. Konkrétní čas a místo srazu budeme projednávat na Facebooku. Přihlásit se můžete zde.

Na Slovensku již mají tyto věci za sebou a proto se připravují na svůj další pravidelný konvent. Ten proběhne ve dnech od 7. do 9. srpna na západním Slovensku, aby to měli co nejblíže i Češi. Ti jsou totiž po dohodě prezidentů klubů na akci přizváni. Součástí srazu budou kvízy o ceny, karaoke a další akce, které do budoucna chystáme pochopitelně i u nás. Cena za ubytování nebude převyšovat 25 eur za dvě noci a přesné místo konání se zatím vybírá. Přihlásit se můžete zde.

Členem českého klubu OGAE se můžete stát zde.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>