Lenny ČESKÁ REPUBLIKA

Vaším ideálním reprezentantem je Lenny


Česká republikaTři měsíce jste hlasovali v naší anketě, ve které jste volili ideálního reprezentanta České republiky pro Eurovizi v Kyjevě. Po třech kolech hlasování známe vítěze, kterým se s těsným náskokem stala Lenny. Celkem dorazilo téměř 5.000 hlasů.

V první fázi jste vybírali ze sto jmen současné české hudební scény po deseti nejlepších zpěvácích, zpěvačkách a skupinách. Ti se ve druhém kole utkali v rámci svých kategorií, ze kterých pokaždé postoupilo pět nejúspěšnějších. Celková patnáctka těch interpretů, kteří od Vás obdrželi nejvíce hlasů, byla ve třetím hlasování vsazena do hromadné ankety, ve které jste volili celkového vítěze.

S osmnácti procenty hlasů zvítězila zpěvačka Lenny. Dcera Lenky Filipové se stala v roce 2013 Objevem roku na Českém Slavíkovi a cenách Anděl. V letošním roce vydala debutové album „Hearts“ s úspěšnými singly „Hell.o“ a „Lover“.

S rozdílem 25 hlasů skončil druhý zpěvák Mikolas Josef, který je potvrzen jako účastník národního výběru. Třetí místo získává v našich anketách tradičně úspěšná česko-polská zpěvačka Ewa Farna.

U hlasujících zabodovala také letošní reprezentantka Gabriela Gunčíková a skupina Light & Love.

Česká televize oznámí jméno interně vybraného interpreta pro Kyjev v příštím roce.

Kompletní výsledky naleznete zde.

12 komentářů ke článku “Vaším ideálním reprezentantem je Lenny

 1. Esgalnor

  Je mi to docela jedno, nejradši bych viděl Lenny, Mikolase Josefa nebo Thoma Artwaye, ale záleží na písni, protože zpívat umí všichni.

 2. Honza

  Ať to bude Lenny, nebo Mikolas, pokud to bude dobrý song (který bych od obou očekával), budu nadšený! Oba by si zasloužili se soutěže zúčastnit, a jsou to určitě jména, která mají co nabídnout a zabodovat.

 3. Radek

  Za mě to je jednoznačně Mikolas … má super písničky, super hlas, vypadá dobře a z toho rozhovoru co poskytl tak mě dost zaujal a šlo z toho vidět že by udělal a obětoval cokoli aby reprezentoval ČR co nejlépe :)

 4. Standa

  Za mě spíš Lenny, pokud teda nechcete těžit hlasy z toho, že holky budou hlasovat spíš pro Mikolase.

 5. vxkxn

  Za mě teda jednoznačně Mikolas.
  Oba mají zajímavé hlasy, ale Mikolas je podle mě lepší možnost. Hlavně když jsem četla rozhovor kde mluvil o tom s čím by do soutěže šel kdyby byl vybrán, mě zaujal. :)

 6. Matěj

  Myslim si, že stejně budou vybirat mezi Lenny a Mikolasem.. :D tak snad Mikolas

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>