Lucie Vondráčková ČESKÁ REPUBLIKA

Ve Stockholmu chcete zatím nejvíce vidět Lucii Vondráčkovou


Česká republikaJiž týden hlasujete ve třetím kole naší ankety, ve které volíte nejideálnějšího českého reprezentanta pro nadcházející ročník Eurovision Song Contest. Vaše názory se neustále mění a Vaší prozatimní největší favoritkou je Lucie Vondráčková.

Do třetí fáze našeho hlasování postoupilo pět nejúspěšnějších českých zpěváků, zpěvaček a kapel. Takto aktuálně vypadá Vaše pětka největších favoritů.

S velkým náskokem aktuálně vede zpěvačka Lucie Vondráčková, která od Vás získala 24% hlasů. Zbylé medailové pozice obsadili naši letošní reprezentanti Marta Jandová (13%) a Václav Noid Bárta (11%).

Čtvrté místo jste přisoudili Ewě Farné (10%) a pátá je pro tuto chvíli Gabriela Gunčíková (9%).

Rozhodněte o tom, kdo bude reprezentovat Česko na Eurovizi ve Stockholmu! Hlasovat v naší anketě můžete až do posledního listopadového dne zde.

5 komentářů ke článku “Ve Stockholmu chcete zatím nejvíce vidět Lucii Vondráčkovou

  1. Tomáš

    Oprava: Fanklub Vondráčkový, který vzal tuhle anketu útokem, chce ve Stockholmu vidět Vondráčkovou ;)
    Za mě doufám, že něco takovýho nikdy neuvidim. Byla by to katastrofa.

  2. George

    Musím uznat, že jsem až v šoku jakým drtivým způsobem zatím vede Lucka Vondráčková. Nemyslím to nijak negativně, je to milá bytost s pěknými písničkami, ale je zajímavé jak je v každém kole anktery úplně jiný leader. Nejdřív Ewa, pak Gabriela (která by byla dle mě nejlepší možnost) a teď zase Lucie.
    Ač je mi Lucka sympatická, tak ona vede úplně jiný život než naše obvyklé zpěvačky. Doma v Kanadě má dvě malé děti a taky samozřejmě manžela. V takto časově náročném projektu si ji nedokážu představit…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>