Mikolas Josef ČESKO

Video: Mikolas Josef vystoupil na Ukrajině


Česká republikaČeský reprezentant Mikolas Josef má za sebou první živé vystoupení v rámci své promo tour. Dnes večer se stal speciálním hostem prvního semifinále ukrajinského národního kola. Podívejte se na jeho vystoupení!

Mikolas Josef dnes vystoupil se svou písní „Lie To Me“ jako speciální host prvního semifinále ukrajinského národního kola Vidbir. Publikum si jeho show užilo a podle slov díků i předloňská vítězka Eurovize Jamala.

Podívejte se na vystoupení a dejte vědět, jak se vám líbilo!

22 komentářů ke článku “Video: Mikolas Josef vystoupil na Ukrajině

 1. jaris

  jako to video uz ma 2k lajku a jenom 93 dissu, tak docela super :-) a hrozne moc pozitivnich komentu, snad to bude nad do 20 stacit :D

 2. Sandra

  Rozhodně povedené vystoupení. Jen mě štve, že teď jeho odpůrci brblají, že nezpíval, ale že to byl jen lipsync, což je samozřejmě nesmysl.
  K vizáži: oblečení v pohodě, ale nadbytečný batůžek mi vadil. Působil jako přerostlý školáček. Škoda jen, že tam neměl ještě nějakou zrzavou tanečnici – mohli tam být jako sexed-up verze Macha a Šebestové, ale to by na Ukrajině asi nepochopili.

 3. Luks

  Tess9a: Mě se to naopak zamlouvá hodně, přesně se to tam hodí a je to vtipný:)

 4. Tess9a

  Bylo to fajn. Jen bych možná zvolila něco jiného, než kopírovat toho kluka (backpack kid?). Jak s baťůžkem, tak s tancem :D

 5. Dan

  Matěj: Paráda. Já to beru tak, že zpěv je základ, bez kvalitních vokálů by šlo celé vystoupení do kopru. Tak hlavně na těch všech dalších preperties si může vyzkoušet i vícero variant vystoupení a na Lisabon vybrat to pravé.

 6. Matěj

  Dan: Na tom pohybu ubral asi kvůli tomu, že jsem mu pred tydnem poslal tvůj komentář právě o tom, co by mohl zlepšit, ten pohyb/zpěv atd :D Odepsal mi, že děkuje a očividně to vzal na vědomí :)

 7. Anonymní

  Hlavně aby choreografie byla nápaditá, aby nebyly hlasy že kopíruje loňské Moldavsko

 8. Anonymní

  Skvelé budem držať palce !! RoZhodne najlepší český reprezentant aj s Gabrielou :)

 9. Dan

  Takže si to trochu rozeberem. Na FB byly ňáký štěky, že to Mikolas neudejchal. Blbost. Občas úmyslně vynechával v místech jiných vokálů, ale rozhodně ne proto, že by se dusil… Zpěv dle mého zvládnul dobře, mnohem lépe než na Czech blog awards. Dál tam někdo blekotal, že choreografie byla špatná. Kristovy rány to je přece jasný, že v Lisabonu to bude vypadat úplně jinak! Do Kyjeva se jel kluk jen otrkat a především ukázat lidem, že umí zpívat naživo, což se povedlo a reakce zahraničního publika jsou převážně pozitivní. Jsem rád, že trochu ubral na pohybu, není nutný tam lítat jak splašenej pes. Že se více soustředil na zpěv, zlepšil gesta rukou a komunikoval s publikem. Ukrajinské publikum si mimochodem zaslouží velkou poklonu! Outfit školáka s baťůžkem byl roztomilej, a to přesně potřebujeme! Za mě tedy bylo vystoupení téměř za jedna, vylepšil bych pouze ty tanyny na konci… právě tam je prostor na to lítat jak fretka, čekal jsem tu roznožku, ale nebyla.
  Ale jinak BRAVO, Mickey, BRAVO!

 10. maxx

  Mikolka je nas!!! Skvele to rozjel, ale velkej dik patri i skvelymu publiku, diky tomu z nej spadla nervozita.

 11. Karolína

  Je to velmi hezká propagace. A vystoupení bylo dobré. Jen doufám že pro Lisabon má něco speciálního, co by pořádně uchvátilo diváky stejně, jako zde na Ukrajině.

 12. Anonymní

  Btw, video nefunguje, nahrejte sem oficiální video od STB :) před 40 minutami vyšlo na youtube

 13. Anonymní

  Na to, že to bylo “jen” vystoupení v zahraničním národním kole, tak super! Líbily se mi ty záběry kamer nakřivo :D Věřím, že v Lisabonu to rozjede ještě víc :)

 14. Kulíšek

  Miki to nejvic rozjel !. :DD Teď to chce promyslet nejlíp tu stage s nějakejma spešl wow efektama))

 15. Kubelec

  Lie to Me bude mít – sakra – úspěch! Kdyby tak rozhýbal i arénu v Lisabonu, bylo by to super. Držím pěsti! Bude ještě hodně pod tlakem – v onen den ,,D“ a jen to nedo..bat, jen to nedo..bat…! Už se ,,těším“ na chytrolíny, kteří si najdou nějakou prkotinu a začnou hnípat :D

 16. Anonymní

  Lie to Me bude mít – sakra – úspěch! Kdyby tak rozhýbal i arénu v Lisabonu, bylo by to super. Držím pěsti!

 17. Fofi

  Tohle mě docela uklidnilo. Live to dává a bude to jen lepší. Už se těším na stage v Lisabonu, doufám že vymyslí nějakou bombu a že Mikolas bude taky takhle pracovat s publikem. A smekám před ukrajinským publikem. Užili si to, bomba.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>