Salvador Sobral PORTUGALSKO

Video: Poslední koncert Salvadora Sobrala byl plný emocí


PortugalskoLetošní vítěz Eurovision Song Contest Salvador Sobral tento týden oznámil přestávku ve své hudební kariéře. Učinil tak ze zdravotních důvodů, které mu v současné době znemožňují pravidelné vystupování na veřejnosti. V pátek se s fanoušky rozloučil během svého prozatím posledního koncertu.

Poslední koncert Salvadora Sobrala před plánovanou hudební přestávkou se uskutečnil v pátek 8. září. Letošní vítěz Eurovize vystoupil v rámci Festivalu kultury, který proběhl v zahradách Casina Estoril ve městě Cascais.

Téměř hodinový koncert byl plný emocí. Velmi dojemné bylo vystoupení s eurovizní písní „Amar Pelos Dois“, během kterého publikum začalo zpívat společně se Salvadorem. Ten byl reakcí fanoušků natolik nadšen, že se se slzami v očích nezmohl na vlastní interpretaci. Divákům to ale nevadilo, skladbu dozpívali za něho. Dojatý vítěz Eurovize následně skončil v náruči své sestry Luísy.

Celý koncert si můžete přehrát zde.

Jeden komentář ke článku “Video: Poslední koncert Salvadora Sobrala byl plný emocí

  1. Ria van de Velde - NL

    Dear Salvador, I wish you alle the best and I hope that you will be better soon, Take all the time to recover, Your health is the most important thing in your life !! Once again, All the best !! Best regards from The Netherlands !!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>