Supernova LOTYŠSKO

Výsledky: Druhé čtvrtfinále lotyšského kola


LotyšskoV Lotyšsku se dnes uskutečnilo druhé čtvrtfinále národního kola Supernova, ve kterém se klade hlavní důraz na originalitu. Z jedenácti soutěžících postoupili do další fáze dva interpreti na základě hlasování televizních diváků a dva soutěžící přes rozhodnutí odborné poroty.

Lotyšské národní kolo Supernova je rozděleno na čtyři soutěžní večery. Dvě čtvrtfinále byla na programu 5. a 12. února. Každého z nich se zúčastnilo celkem jedenáct soutěžících, přičemž televizní diváci a uživatelé Spotify na základě popularity písní vždy zvolili své dva kvalifikanty, které o další dva postupující doplnila odborná porota.

Semifinále se uskuteční 19. února a z osmičky účastníků bude finálová čtyřka zvolena stejným způsobem. Vítěze vyberou během finále s datem konání 26. února televizní diváci.

Kvalifikanti druhého lotyšského čtvrtfinále:

* My Radiant You / All I Know (volba diváků)
* Triana Park / Line (volba diváků)
* Santa Daņeļeviča / Your Breath (volba poroty)
* The Ludvig / I’m In Love With You (volba poroty)

Soutěžní vystoupení si přehrajte zde.

Další informace naleznete na oficiálním webu lotyšské Eurovize.

3 komentářů ke článku “Výsledky: Druhé čtvrtfinále lotyšského kola

  1. tommmm

    niesom fanoušek :D až tak ale do prdelle kde je TOMS ? a Markus :( tento rok bude zla esc same balady a fans favoriti letia jeden za druhym, ešte čakam že v Litve to výhra ta tranzvestita s tymi rohami a v madarku dakto ini okrem totovi a papa joci a ma šlahne :D

  2. Standa

    Tak to bylo jasné, že porota bude tlačit Ludviga, z těchto čtyř je nejlepší Triana Park, těm bych přál celkové vítězství, zbytek je slaboučký a to včetně minulých výherců.

    Lukáš (fanoušek jódlování v Rumunsku) a tommmm ze Slovenska, napište mi klidně na bandolero7@seznam.cz

    Díky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>