Melodi Grand Prix NORSKO

Výsledky: Finále norského kola


NorskoV Norsku se dnes volil reprezentant země skrze národní kolo Melodi Grand Prix. To se skládalo pouze z jednoho finálového večera, do kterého se zapojilo deset interpretů. Vítězem se stal projekt JOWST feat. Aleksander Walmann s písní „Grab The Moment“.

Norského kola Melodi Grand Prix se zúčastnilo deset interpretů. O jejich osudu rozhodovalo nejdříve deset mezinárodních porot a televizní diváci, jejichž úkolem bylo zvolit čtyři superfinalisty.

Jury rozdělovaly pouze 12 bodů, které přisoudily svým favoritům. Největší podporu měli JOWST feat. Aleksander Walmann, následovaní zpěvačkou Ulrikke a rockovou kapelou Ammunition. Hlasy diváků zveřejněny nebyly, nicméně i s jejich přispěním se do superfinále probojovali tři zmínění favoriti porotců a projekt Elin & The Woods.

Závěrečná volba už ležela pouze na rozhodnutí norské veřejnosti. Ta vsadila na kombinaci DJe JOWSTA a zpěváka Aleksandra Walmanna s písní „Grab The Moment“.

Výsledky norského superfinále:

1. JOWST feat. Aleksander Walmann / Grab the Moment
2. Ammunition / Wrecking Crew
3. Elin & The Woods / First Step in Faith (Oadjebasvuhtii)
4. Ulrikke / Places

Více se o vítězích dočtete zde.

Další informace naleznete na oficiálním webu norské Eurovize.

Jeden komentář ke článku “Výsledky: Finále norského kola

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>