Eesti Laul ESTONSKO

Výsledky: První semifinále estonského kola


EstonskoV Estonsku se reprezentant země tradičně vybírá skrze národní kolo Eesti Laul. Dnes jsme viděli první semifinálový přenos, ze kterého se do finálového večera probojovalo pět soutěžících.

Estonské národní kolo Eesti Laul tvoří tři soutěžní večery. Každého ze dvou semifinále se ve dnech 10. a 17. února účastní deset interpretů, z nichž televizní diváci a odborní porotci vybírají vždy po čtyřech kvalifikantech a divácká veřejnost v dodatečném hlasování po ještě jednom postupujícím.

Finále soutěže je na programu 3. března.

Dnešního přenosu se zúčastnil estonský reprezentant z Eurovize 2015 Stig Rästa a zpěvačka Semy, která soutěž v roce 2001 jako členka projektu 2XL vyhrála.

Kvalifikanti prvního estonského semifinále:

* Elina Netšajeva / La Forza
* Iiris & Agoh / Drop That Boogie
* Sibyl Vane / Thousand Words
* Stig Rästa / Home
* Vajé / Laura (Walk with Me) (dodatečný postupující)

Dnešní výkony soutěžících a další informace naleznete na oficiálním webu estonské Eurovize.

5 komentářů ke článku “Výsledky: První semifinále estonského kola

 1. Cipela

  Elina letos vyhraje celou Eurovizi…nepřekonatelná! ❤️❤️❤️❤️

 2. Anonymní

  NemôŽem uveriť postúpili všetci, ktorým som držal palce ako mal som 8 favoritov z 10 :D ale aj tak som rád že zvyšné 2 vypadli …nechápem jak Vaje nechali bojovať o postup -_-

 3. Standa

  Postupující jsou naprosto v pořádku, Elina je prostě božská, vůbec by mi nevadilo, kdyby vyhrála celou letošní Eurovizi, ten je hlas je nádherný.

 4. mano139

  Vidieť, že porota hlasovala aj za tie alternatívnejšie žánre… Z časti som prekvapený z postupujúcich, ale hlavne, že postúpila trojica súťažiacich Elina, Stig, Vajé. Mimoriadne som spokojný s Elinou, vystúpenie, hlas, výraz.. všetko na výbornú.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>