A Dal MAĎARSKO

Výsledky: První semifinále maďarského kola


MaďarskoV Maďarsku se dnes uskutečnilo první semifinále národního kola A Dal. Toho se zúčastnilo celkem devět interpretů, z nichž se do další fáze soutěže probojovali čtyři nejlepší.

Maďarské národní kolo A Dal se skládá ze tří čtvrtfinálových, dvou semifinálových a jednoho finálového večera. Kvalifikační přenosy probíhají od 20. ledna do 17. února. Finále je naplánované na 24. února.

Ze čtvrtfinálových kol se kvalifikovalo celkem osmnáct interpretů, přičemž během dnešního semifinále jsme viděli polovinu z nich. První tři postoupili do finále na základě bodování poroty a televizních diváků. Ze zbylých interpretů zvolili čtvrtého postupujícího diváci v rámci dodatečného hlasování.

Kvalifikanti prvního maďarského semifinále:

1. Gergely Dánielfy / Azt mondtad (47 b.)
2. Zsolt Süle / Zöld a május (45 b.)
3. Gábor Heincz Biga / Good Vibez (42 b.)
4. Leander Kills / Nem szól harang (dodatečný postupující)

Soutěžní vystoupení si můžete přehrát zde.

Další informace naleznete na oficiálním webu maďarské Eurovize.

5 komentářů ke článku “Výsledky: První semifinále maďarského kola

  1. Myscho

    Kde mám Gabi Knoll??? Leaders kills veľmi dobré! Taktiež škoda nepostupu skladby HYPNOTIZED.

  2. Anonymní

    Áno vlani s Gabi to bolo choré, vyhrala by kebyze by bola vo finále ….k tomuto roku – spokojnosť – 3/4 postúpili ale nechápem ako mohlo postúpiť Good Vibez ako nieje to zlé ale boli tam lepšie

  3. Sandra

    Leander Kills pro mě jednoznačně nejlepší. Maďarská porota mě občas celkem štve – jako např. loni když nedali Gabi Toth dost bodů ve finále. Nebo dnes – když nechali Leander Kills bojovat o postup.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>