Nacionalnyj vidbir UKRAJINA

Výsledky: První semifinále ukrajinského kola


UkrajinaUkrajina má za sebou první semifinálový večer národního kola, které se skládá z celkového počtu tří přenosů. O kvalifikaci do finále dnes soutěžilo devět interpretů. Tři z nich v cestě za splněním svého snu pokračují, pro šestici zbývajících účast v projektu končí.

Každého ze dvou semifinále ukrajinského kola Vidbir se ve dnech 10. a 17. února účastní celkem devět interpretů, z nichž televizní diváci a porotci vybírají vždy po třech kvalifikantech. Finále se uskuteční 24. února a celkového vítěze bude opět volit divácká veřejnost a odborná porota. Poměr hlasů je 50/50.

Porotu ukrajinského výběru tvoří předloňská vítězka Eurovize Jamala, reprezentant země z ročníku 2007 Andrij Danylko a producent Eugene Filatov.

Kvalifikanti prvního ukrajinského semifinále:

1. Laud / Waiting (16 b.)
2. The Erised / Heroes (13 b.)
3. Vilna / Forest Song (12 b.)

Dnešní výkony si můžete přehrát zde.

Další informace naleznete na oficiálních webech soutěže televizních kanálů NTU a STB.

6 komentářů ke článku “Výsledky: První semifinále ukrajinského kola

 1. Gábík

  Vilna úplně super, bylo to jasně nejlepší vystoupení večera, trošku jsem se bála, že to živý vystoupení bude slabší, ale maximální spokojenost

 2. Myscho

  Postup Laud / Waiting (a k tomu ešte z prvého miesta) je pre mňa SHOCK!

 3. Anonymní

  Rumuni spravili chybu zo Safari !!:( keď už safari bolo lepšie ako nejaké zaostale jodlovanie ….
  A ku Ukrajine postupili všetky 3 čísla, ktorým som držal palce škoda Divi :(

 4. Perunka

  Nepáči sa mi ani jedna.
  Vilna – to má byť pokus o mystiku alebo čo? Skôr ma to rozosmialo, hlavne tie zúrivé zmutované kamzíky za ňou. A už druhá pieseň, ktorá použila motív z refrénu Jan Jan (Arménsko 2009), Rumuni našťastie Safari neposunuli.

 5. Standa

  Vilna si postup zaslouží, i když to teda bylo těsně, u porot se moc nelíbila. The Erised jsou OK, Laud nic moc. Porota tam měla vcelku odlišný vkus oproti televotingu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>