Supernova LOTYŠSKO

Výsledky: Třetí semifinále lotyšského kola


LotyšskoLotyšsko počtvrté vybírá svého reprezentanta přes národní kolo Supernova, ve kterém se klade důraz na originalitu a hitový potenciál. Během dnešního semifinále jsme viděli soutěžit sedm interpretů, z nichž se do velkého finále kvalifikovali dva nejlepší.

Lotyšské národní kolo Supernova se skládá ze čtyř přenosů. Od 3. do 17. února běžely tři semifinálové přenosy po sedmi interpretech, z nichž se do finálové show kvalifikovali vždy dva nejúspěšnější v hlasování diváků a porotců. Rozhodující finálový večer se uskuteční 24. února.

Kvalifikanti třetího lotyšského semifinále:

* Laura Rizzotto / Funny Girl
* Lauris Valters / Lovers Bliss

Dnešní vystoupení si můžete přehrát zde.

Další informace naleznete na oficiálním webu lotyšské Eurovize.

6 komentářů ke článku “Výsledky: Třetí semifinále lotyšského kola

 1. Timoteij

  „Funny girl“ je typická dievčenská vecička, v ktorej sa nájde nejedna sklamaná, oklamaná a podvedená žena. Pre mňa je to tak zdravo feministické, Laurino prevedenie je úplný luxus a absolútne by mi nevadilo, keby vyhrala.

  Ale Lotyšsko tento rok prekvapuje, a nie príliš milo. So mierne vedľa z toho, že „Running the Red Lights“ nie je vo finále.

 2. HonzaCZE

  Co že jsi? Zlyhal? :D To asi neumím, nebo nevím… Každopádně z celého finále může vyhrát jedině Esamiba. I když se bojím, že vyhraje to rizoto…..

 3. Standa

  Laura Rizzotto cellem OK, ale Lauris Valters je slabota, jeho bych na postup nečekal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>