Gabriela Gunčíková UKONČENO

Závěrečná volba českého reprezentanta pro Kyjev


AnketaStartujeme třetí a zároveň poslední kolo naší ankety, ve které volíte ideálního reprezentanta České republiky. Během první fáze jste ze stovky jmen české hudební scény zvolili deset nejlepších zpěváků, zpěvaček a skupin. Ti nejlepší se následně utkali v souboji svých kategorií o postup do posledního hlasování. Kvalifikanty známe a nyní vybírejte z patnáctky kandidátů svého konečného favorita!

V anketě můžete jednou týdně zvolit libovolný počet interpretů, a to až do 15. prosince. Hlasování se účastní pět nejlepších interpretů z kategorií Zpěvák, Zpěvačka a Skupina, které jste zvolili během uplynulých třiceti dnů. Nyní se opět schází ve společné volbě, ve které vyberete toho nejlepšího z nejlepších! Průběžné výsledky budou tentokrát skryty a vítěze poznáte až před vánočními svátky.

V roce 2014 v našem hlasování zvítězila Marta Jandová, kterou Česká televize následně oslovila pro reprezentaci země ve Vídni. Loni se mezi nejúspěšnější interprety naší ankety zařadila Gabriela Gunčíková, která nás nakonec zastupovala během letošního ročníku soutěže. Nebojte se proto ovlivnit výběr České republiky pro Eurovizi v Kyjevě! Vaše hlasy jsou důležité, neboť Vašeho favorita uvidí 200 miliónů diváků po celém světě!

Výsledky druhého kola naleznete zde.

UPOZORNĚNÍ: Anketa je regulována v případě podezření na snahu o její nepoctivé ovlivnění.


34 komentářů ke článku “Závěrečná volba českého reprezentanta pro Kyjev

 1. Pingback: Vaším ideálním reprezentantem je Lenny | ESCPORTAL

 2. Pingback: Hlasování o ideálního reprezentanta nadále ovládá Lenny | ESCPORTAL

 3. Maidelline

  Z ankety si asi nevyberu, ale byla bych pro Lenku Hrůzovou, jak tu píšete v komentářích. Upřímně si myslím, že je to celkem kráva, co se její povahy týče, ale nedá se jí upřít, že má zajímavý silný hlas a díky té své rebelské osobnosti nezapadne v davu.

 4. Dan

  Jinak je dobre, ze se vse zacina resit s predstihem, ne jako loni vsechno na posledni chvili. Vcasna propagace je dulezita, lidem casto trva dlouho, nez si nekoho naposlouchaji.

 5. Dan

  Nejvíc bude záležet, s jakým songem kdo přijde. Jen prosim ne Deyla :/ Ten se svez snad jen na vykradackach, navic ma tak staromodni, zkostnately pojeti ://
  Jsem pro Mikolase Josefa, nebranil bych se ani repete v podani Guncikovy…ale jak rikam, zalezi na songu!

 6. Esgalnor

  Hlasoval jsem pro Lenny a Thoma Artwaye, již dřív. Teď jsem ale pomocí rozhovoru objevil Mikolase Josefa a… kdybych mohl, hlasoval bych pro něj.

 7. Perunka

  Matěj: o tom nič neviem a ani mi to k nej nesedí.

  Lucasso: snáď to nebude tak zlé, nemyslím si, že by nechcela spievať, niečo je vysvetlené aj v rozhovore. Len tie piesne by asi na ESC veľkú šancu nemali, chcelo by to kompromis. Ale naspievala aj pieseň s Elánom, šanca na nejakú schopnú pieseň pre ESC podľa mňa je.
  Nemám extra prehľad o vašich talentoch, ale Lenku si zakopať nedajte. Je svoja, ale fajn.
  https://m.youtube.com/watch?v=72vFJq_09Vk

 8. Lucasso

  Lo Hrůzová je boží, obrovská osobnost, nezapomenutelná zpěvačka. Jenže nic nevydává a nevypadá to, že by chtěla zpívat. Myslím, že by dopadla podobně jako Nina Sublatti. Jinak co si tak všímám, komentáře Matěje jsou většinou dost mimo mísu.

 9. Matěj

  Myslíš tu trosku Ló Hrůzovou, která na instagramu Gabči psala jaká je p*ča? Ne, děkuji.

 10. Perunka

  Z tohto výberu by som dala šancu na repete Gabriele, aj keď nie som zástankyňou jedného interpreta v priebehu 2-3-och rokov.
  Ale keby som mala tú moc, rozhodovala by som medzi charizmatickými a osobitými Luciou Bílou a Lenkou Hrůzovou.

 11. Matěj

  Mně Light and Love napsali že o tom zatím neuvažovali.. Řekl bych, že nechtějí

 12. Honza

  Za mě Lenny, Debbi, Mikolas Josef nebo Light and Love.. No a samozřejmě si stojím za Lenny!!
  A opakuji, že Thom Artway a David Deyl odpověděli, že o účast nemají zájem.

 13. Matěj

  Jenže Ewa už myslím jednou rekla ze se nechce rozhodovat mezi Polskem a ČR takze asi by to ani nepřijala a ja ji chapu

 14. Anonymní

  ewa farna se tam naramne hodi, je známá v cesku, slovensku a polsku. vypadá dobře, zpívat umí, a jsem si jisty že by dokazala nejak svuj song předvést.

 15. Ala

  Lenny a nebo Verona. Hlasovala bych pro Martu, ale nevím, jestli se ti interpreti můžou opakovat, když tam byla před rokem. Slza taky není špatná no, ale je to tam hlavně o tom jakou SHOW kdo udělá na rozdíl od toho jak zpívá.. Jenom prosím myslete na to, že koho vyberete nás všechny bude reprezentovat a kouká na to docela dost lidí, teda aspoň v cizině. Ještě, že už tady nejdou žádní Gypsy CZ a není z toho další trapas.. :D

 16. Joe Black

  Lenny, Debbi nebo Ewa. Z kluků rozhodně Mikolas Josef, za skupiny Verona.

 17. Matěj

  Mikolas Josef, Lenny nebo Light and Love, ale ti napsali že o účasti (zatím) neuvažují.. :/

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>