O'G3NE NIZOZEMSKO

Zemřela maminka sester Volových z OG3NE


NizozemskoByl to nejdojemnější příběh letošního ročníku Eurovize, který brzy dospěl ke smutnému konci. Letošní reprezentantky OG3NE věnovaly soutěžní píseň své mamince, která se statečně snažila vypořádat s neporazitelnou nemocí. Svůj boj dnes prohrála.

Nizozemsko v letošním roce reprezentovalo sesterské trio OG3NE, které v Kyjevě zazpívalo píseň „Lights And Shadows“. Tu pro ně napsal jejich otec Rick Vol, který ji věnoval své manželce a matce dívek Isolde Vol. Té byla před lety diagnostikována vzácná rakovina kostí, kterou současná medicína neumí vyléčit.

OG3NE zpívaly o těžkých chvílích, které celá rodina prožívá, ale i o snaze pohlížet na nelehkou situaci pozitivně. Skladbou vzdaly hold ženě, která i s absencí jakékoliv naděje na přežití rozdávala radost všude kolem sebe. Zároveň chtěly inspirovat a podpořit všechny ty, kteří podobnými nezáviděníhodnými momenty procházejí nebo se s nimi v minulosti setkali.

Celý příběh vyvolal v Kyjevě a u diváků velké emoce. Ty byly umocněny poté, co maminka Lisy, Amy a Shelley, která poslední měsíce prožila ve velkých bolestech a s vidinou blízké smrti, přijela své dcery na finále Eurovize osobně podpořit. Na Ukrajinu dorazila i přes to, že kvůli zvýšenému výskytu nových nádorů právě procházela intenzivnější radioterapií.

Všichni doufali, že se jim společnými silami podaří černou budoucnost co nejvíce oddálit. Bohužel se to nepodařilo. Isolde Vol dnes ve věku 47 let svůj boj se zákeřnou chorobou prohrála.

OG3NE z tohoto důvodu posouvají své aktivity a závazky na dobu neurčitou.

Jeden komentář ke článku “Zemřela maminka sester Volových z OG3NE

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>