Moderátoři Eurovize 2018 EUROVIZE

Známe moderátorky letošní Eurovize v Lisabonu


PortugalskoLisabon se chystá na dámskou jízdu! Dnes pořadatelská televize RTP společně s EBU představila hostitele letošní Eurovize, kterými se staly čtyři krásné ženy. Show budou moderovat Filomena Cautela, Sílvia Alberto, Daniela Ruah a Catarina Furtado.

Moderátorkami 63. ročníku Eurovision Song Contest v Lisabonu se stanou Filomena Cautela, Sílvia Alberto, Daniela Ruah a Catarina Furtado. Čtyři moderátory měla soutěž naposledy v roce 2009. Loni v Kyjevě nás soutěží provázeli tři muži.

Filomena Cautela započala svou kariéru jako divadelní a filmová herečka. V posledních letech se ovšem čím dál více prosazuje i jako moderátorka. Uváděla hudební pořady na MTV a má svou vlastní late night show. V loňském roce provázela diváky v green roomu národního kola Festival da Canção a také ohlašovala body za Portugalsko během Eurovize v Kyjevě.

Sílvia Alberto je známá především jako moderátorka velkých show typu SuperStar nebo Portugalsko má talent. Slyšet ji můžeme také z rádií a od roku 2008 se s ní setkáváme jako s průvodkyní portugalského národního kola Eurovize. Mezinárodními přenosy soutěže také pro diváky televize RTP třikrát komentovala.

Daniela Ruah se narodila v Bostonu, ale od pěti let žije v Portugalsku. Vystudovala prestižní filmové školy v Londýně a New Yorku a mnohým evropským divákům bude známá například z filmů George Lucase. Aktuálně září v kriminálním seriálu Námořní vyšetřovací služba L. A. Z moderátorských zkušeností zmiňme People Choice Awards 2012Super Bowl’s Greatest Commercials.

Catarina Furtado se v roce 2013 stala Portugalskou ženou roku a od loňského roku je držitelkou ocenění Nejdůvěryhodnější tvář Portugalska. Angažuje se v charitativních projektech a je dokonce zakladatelkou organizace bojující za ženská práva. Kromě toho se věnuje herectví a moderování.

4 komentářů ke článku “Známe moderátorky letošní Eurovize v Lisabonu

  1. Myscho

    V Rakúsku 2015 bol Thomas Neuwert za mužský element Conchita Wurst z Eurovízie totiž úradne nejestvuje, keď sa dobre pamätám Grécko 2006 malo iba moderátorky.

  2. Perunka

    Nuž, neviem či je to dobrý nápad, mužský prvok môže chýbať, ale možno je za tým skrytá nejaká dejová linka.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>