11 komentářů ke článku “Známe slogan a logo příští Eurovize

 1. Pegeta

  Logo je docela v pohodě, ale i tak mají v tom výběru lepší jako třeba ta medúza. Ostatní loga mi přijdou takové přeplácané, složité a ve všech je moc linií.Totálně se mi nelíbí kombinace dvou žlutých odstínů na opravdu ošklivé azurově modré ploše. Je to takové suché. Možná kdyby místo azurové radši vybraly tmavší modrou.

 2. George

  V jednoduchosti je krása, logo se mi líbí moc – pokud se bavíme o mušli. Potom mě ještě zaujala medúza a vlny.
  Ale celkový koncept včetně originálního sloganu hodnotím velice kladně.

 3. Lucasso

  Portugalsko je out jako ČR. Grafika nemastná neslaná. Přesně jak bude ta naše někdy v budoucnu.

 4. Myscho

  S tou mušľou sa im bude dobre pracovať medzi tzv. pohľadnicami a vystúpeniami… Akurát ten background je jak z 80. rokov. background mohli použiť ten, ktorý predstavili ešte v lete, keď robili upútavku na ESC v Lisabone a predstavili MEO Arénu ako miesto konania.

 5. Esgalnor

  Maj to pěkně vymyšlený a myslím, že pokud to dovedou pěkně zapracovat, tak to může bejt pěkný. Lepší než ta loňská 3D zhovadilost.

 6. HonzaCZE

  Přesně tak!! Všichni na palubu. Ať jsme kým jsme, každý jsme jiný, ale všichni jsme na jedné lodi. :) a nejhezčí logo je ta meduza!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>