Mikolas Josef ČESKO

Známe termíny zkoušek Mikolase Josefa


Česká republikaJak už z našeho kalendáře dlouho víte, zkoušky letošního ročníku Eurovize startují v neděli 29. dubna. Dnes pořadatelská televize RTP zveřejnila podrobný program všech nácviků, díky kterému víme, kdy se můžeme těšit na Mikolase Josefa!

Ze všech zkoušek vám přineseme podrobné reporty jako každý rok. Naši reportéři v Lisabonu se budou pídit především po detailech českého vystoupení, které nám v téměř celé kráse nastíní už první nácvik.

Ten je na programu v neděli 29. dubna, kdy začínají první zkoušky první poloviny prvního semifinále. Mikolas Josef přijde na řadu ve 14:40 středoevropského času. Každá zkouška bude trvat půl hodiny, po ní následuje setkání s novináři.

Druhá polovina účastníků prvního kvalifikačního kola přijde na řadu v pondělí 30. dubna. Úterý 1. května a středa 2. května je ve znamení tréninku interpretů ze druhého semifinále.

Mikolas přijde na řadu opět ve čtvrtek 3. května. Bude to ve 12:40. Druhé nácviky trvají dvacet minut a po nich přijdou na řadu tiskové konference. V tento den se na pódiu v Altice Areně objeví většina účastníků prvního semifinále.

Zbytek bude zkoušet v pátek 4. května, stejně jako část reprezentantů druhého semifinále a automatičtí finalisté, kteří se na stage postaví poprvé. Sobota 5. května je ve znamení nácviků vystoupení druhého kvalifikačního večera, v neděli 6. května poté před zahajovací ceremonií čekají druhé tréninky na zástupce zemí Velké pětky a pořadatelského Portugalska.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>