Ruslana EUROVIZE

Známe všechny letošní interval acty


UkrajinaPo odzpívání soutěžních písní nastává nejočekávanější okamžik Eurovize. Diváci hlasují a všichni čekají na ohlášení výsledků. Než k němu dojde, je potřeba vše správně spočítat. Tyto momenty využívají organizátoři k představení kultury pořadatelské země v rámci tzv. interval actů. Na co se můžeme těšit letos?

V rámci prvního semifinále uvidíme loňskou vítězku soutěže Jamalu. Ta během interval actu zazpívá píseň „Zamanyly“, kterou nahrála společně s folkovou skupinou DachaBracha. Slyšet jsme ji mohli například během letošní finále ukrajinského kola.

Druhé semifinále ovládne první vítězka Eurovize z Ukrajiny, kterou je Ruslana. Od ní můžeme očekávat premiéru nového singlu, jehož název je zatím velkým tajemstvím.

Ve finále se můžeme znovu těšit na Jamalu. Také ta nabídne divákům aktuální novinku ve světové premiéře. Půjde o píseň „I Believe In U“, kterou představí společně s Annou Kuxou, Naile Ibraimovou a Kemi Oke. Čeká nás také vystoupení úspěšného a populárního experimentálně popového dívčího tria ONUKA, které doplní Ukrajinský národní akademických orchestr.

Na program opening actů se podíváme příští týden.

Jamala / Zamanyly (finále ukrajinského kola)

5 komentářů ke článku “Známe všechny letošní interval acty

  1. Pingback: Seznamte se s letošními opening acty | ESCPORTAL

  2. Pavlína

    A také jsem doufala, že by mohla vystoupit Nastya Petryk, jediná ukrajinská vítězka juniorské eurovize…..

  3. Pavlína

    ké nevystoupí moje oblíbená Ani Lorak…… No ikdyž vlastně jsem ani nečekala, že by ji pozvali….:(

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>